Sony ericson xperia arc s

Sponsorlu Bağlantılar

Eskalibur97

Üye
    Konu Sahibi
Sony ericson xperia arc s
Telefonum sony ericsson xperia arc s buna uygun en iyi sistem güçlendirici ve hızlandırıcı ram temizleyici en iyi sistem modifikasyon uygulamalarını söylerseniz çok sevinirim.Birde bu custom rom fln varmış bunlar nedir gereklimi root atmak lazımmı diye mrk ettim. androidlerde micro sd kartlara oyun program vs yüklenemiyormuş onun için birşeyleri pcden atmak gerekiyormuş tam anlamadım ama bnm eski symbian c6 01 de bütün oyunları fln rahatca atabiliyordum bu konudada aydınlatırsanız sevinirim.Son olarak arc s lerde işlemci tek çekirdek 1.4 ghz olduğundan ve ram 512 mb olduğundan ram artırıcı kernel adında güçlendiriciler varmış bu konulardada bana yardımcı olrsanız sevinirim Şimdiden çok saolun

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Bence sen önce teli root yap ve sonra boot kilidini kaldır!:)
Ondan sonra ben sana en iyi rom ve kernel tavsiye ederim :D

Eskalibur97

Üye
    Konu Sahibi
Bence sen önce teli root yap ve sonra boot kilidini kaldır!:)
Ondan sonra ben sana en iyi rom ve kernel tavsiye ederim :D

Kardeşim ben bu konuların ne olduğunu sordum daha ilk defa android kullanıyorum bu yüzden ilk olarak ne olduklarını mrk ettim ztn rootun yapılışına baktım acaip karışık ben şimdilik bunları yapacak proluğa ulaşmama çok var asıl önemli olan şimdilik beni idare edicek sistemde rahatlama yapıp daha hızlı çalışmasını sağlayacak programlar arıyorum işde batarya ömrünü uzatıcı ram temizleyici işlemci güçlendirme gibi modifikasyon programlarından en iyi en kullanışlılarını söylemenizi istiyorum.(bu boot kilidi nedir acep ;)

Lohengram

Lohengram

Üye
Kardeşim ben bu konuların ne olduğunu sordum daha ilk defa android kullanıyorum bu yüzden ilk olarak ne olduklarını mrk ettim ztn rootun yapılışına baktım acaip karışık ben şimdilik bunları yapacak proluğa ulaşmama çok var asıl önemli olan şimdilik beni idare edicek sistemde rahatlama yapıp daha hızlı çalışmasını sağlayacak programlar arıyorum işde batarya ömrünü uzatıcı ram temizleyici işlemci güçlendirme gibi modifikasyon programlarından en iyi en kullanışlılarını söylemenizi istiyorum.(bu boot kilidi nedir acep ;)

Boot kilidini kaldırdığın an telefonunun desteklediği her türlü stock-custom rom kurabilirsin :oke:
ROOT:Şehriyar abinin konusu en kısa şekilde ;
Root edilmemiş telefon kalmasın !! Telefonunuzu kısıtlamalar olmadan kullanın...

Eskalibur97

Üye
    Konu Sahibi
Arkadışım sony ericsson xperia arc s nasıl rootlayacağız ve bu bootloader nedir url yazarak gösterirseniz iyi olr birde telin cortlaması gibi bir olay olr mu?

Lohengram

Lohengram

Üye
Linki koymuştum zaten !

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Arkadışım sony ericsson xperia arc s nasıl rootlayacağız ve bu bootloader nedir url yazarak gösterirseniz iyi olr birde telin cortlaması gibi bir olay olr mu?

İlk önce alttaki link'ten root yapmayı öğren!
Root yaptıkdan sonra buraya yaz gerisini sonra! :)

Not: verdiğim konudan sadece root yapmayı dene gerisini (örneğin CWM yükleme] ucun uğraşma!

Eskalibur97

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım root işini erteleyebilirim çok karışık işler Ztn pc ye bağlama kablosuda kayıp yardımlarınız için saolun.SON OLARAK BİR SORUM OLUCAK ANDROİD TELLERDE UYGULAMALAR MİCRO SD KARTA YÜKLENEMİYORMUŞ DİYE DUYDUM ONUN İÇİN PCDEN BİRŞEYLER YAPMAK GEREKİYORMUŞ BU DOĞRUMU Kİ DOĞRUYSA ARC S LERDE DAHİLİ HAFIZA YOK BU YÜZDEN TÜM UYGULAMALARI HARİCİ MİCRO SD HAFIZAYA ATMAM GEREKİCEK...BENİM ESKİ NOKİA SYMBİAN PLATFORMU C6 01 DE HERŞEYİ HARİCİ MİCRO SD HAFIZAYA ATABİLİYORDUM NEDEN ANDROİDDE BÖYLE BİRŞEY VAR AÇIKLARSANIZ VE NASIL GİDERİLECEĞİNİ SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Senin cihazda böyle sorun yok!:)
İstediğin oyun veya uygulamani sd karta atabilirsin. Bu sorun samsung cihazlar ucun geçerli :D
Sony Xperia cihazlarda hafıza karta atma özelliği var!

Eskalibur97

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bi konuda gördüm eroot diye bi program çince sadece 1 dk içinde ics x fln xperia modellere root ve unroot atılabiliyormu konunun adresini veriyorum sizce güvenilir mi tele zarar gelir mi çünkü başka root konuları çok uzun ama bu hem kısa hemde kolaya benziyor bir bakıp msj yazarsa sevinirim link koyuyorum. ROOT LİNK: mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73846535 desktop link: forum.donanimhaber.com/m_73846535/tm.ht

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Kardeşim bi konuda gördüm eroot diye bi program çince sadece 1 dk içinde ics x fln xperia modellere root ve unroot atılabiliyormu konunun adresini veriyorum sizce güvenilir mi tele zarar gelir mi çünkü başka root konuları çok uzun ama bu hem kısa hemde kolaya benziyor bir bakıp msj yazarsa sevinirim link koyuyorum. ROOT LİNK: mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73846535

Lutfen diger forumlardan link vermeyin, yardim etmek istiyorsaniz konu acin veya dosyalari upload sitelerine yukleyip verin.

Eskalibur97

Üye
    Konu Sahibi

Lutfen diger forumlardan link vermeyin, yardim etmek istiyorsaniz konu acin veya dosyalari upload sitelerine yukleyip verin.

Kusura bakma hocam telden girdiğim için upload edemiyorum cevabı bi alayım sonra silerim