Soner Kabadayı - Seveni Arıyorum, 2011 single parçası

Konu, 'Müzik' kısmında EroL tarafından paylaşıldı. Okunma: 2659 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Soner Kabadayı - Seveni Arıyorum, 2011 single parçası

2010 yılında en çok dinlenen şarkılara imza atan Soner Kabadayı, 2011 yılında dijital olarak satışa sunulan yeni single albümle karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz sene en çok satan albümler arasında yerini alan, buz, sadem, pas şarkılarıyla halkın diline sakız olmuş şarkıların sahibi sanatçı, yeni single albümüyle başarısına devam edeceğe benziyor.

Seveni arıyorum şarkısının söz ve bestesi Soner Kabadayı'ya ait. Albüm gün itibariyle dijital platformlarda yerini aldı. Ayrıca Şarkının 9 yıl önce yazıldığını belirtmekte fayda var.

< Resmi açmak için tıklayın >

Seveni Arıyorum Şarkısının Melodi Mp3 indirmek için
    BURAYA tıklayınız.
    Melodi konusuna gitmek için
    buraya tıklayınız

Yazan: EroL

Soner Kabadayı - Seveni Arıyorum, 2011 single parçası konusuna benzer içerikler

1. Soner Sarıkabadayı'dan single: "BUZ" ( 18 Temmuz 2009 | Müzik )

Türk pop müziğinde birbirinden önemli sanatçılara yarattığı hit şarkılarla son dönemde isminden sıkça söz ettiren genç besteci ve söz yazarı SONER SARIKABADAYI yepyeni single çalışmasını tamamladı.. Bu güne kadar; Tarık "Gümbür...
  2. Soner Sarıkabadayı'dan single: "BUZ" ( 16 Ağustos 2009 | Müzik )

Türk pop müziğinde birbirinden önemli sanatçılara yarattığı hit şarkılarla son dönemde isminden sıkça söz ettiren genç besteci ve söz yazarı SONER SARIKABADAYI yepyeni single çalışmasını tamamladı.. Bu güne kadar; Tarık "Gümbür...
  3. N80 Kapağı Arıyorum. (Tüm Parçası İle) ( 29 Kasım 2009 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

N80 Kapağı Arıyorum. Siyah renkli olması tercihimdir.
  4. Özgün - Sen ve Ben (2011) Single ( 10 Haziran 2011 | Son Albümler )

Özgün - Sen ve Ben (2011) Single Albüm İçeriği 01. Sadece Arkadaşız 02. Sen ve Ben
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 9:52:30