Snake III, Soccer 3D ve Sudoku2 Oyunları

Konu, 'Java Oyunlar' kısmında degerli43 tarafından paylaşıldı. Okunma: 12212 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Snake III, Soccer 3D ve Sudoku2 Oyunları

Nokia'nın orjinal oyunları Snake ve Soocer Türkçe ama Sudoku yu bilmiyorum.

Yazan: degerli43

Snake III, Soccer 3D ve Sudoku2 Oyunları - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

atakan25, plüton, o_ğuzhan ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler.

3. rica ederim

4. ya indireneler indir di bende indirdim ama telefona nasil atcam hafiza kartindan atilmioo ama bende nokia pc suite war usb gerekiomu bide telefonn 6230i bilenler soruyu cewaplasinn:mahcup:

5. ya bunlar 6300 a tam ekranmı??

6. sagolasın

7. Teşekürler

8. thank you

9. Sagol kardeş

10. çok saolun kolay gelsin

11. sagolun

--------------- Ekleme ---------------

bravo

12. çok saol kardeş bugün senin için dua edicem :D

13. oyunları çok beğendim

--------------- Ekleme ---------------

grdpaspda

Snake III, Soccer 3D ve Sudoku2 Oyunları konusuna benzer içerikler

1. Orjinal Snake 3d

arkadaşlar iste size N70 den alip sis e çevirdigim SNAKE 3D ÜSTELİK TÜM S60 SERİSİ İÇİN DİKKAT: BU OYUNU DÜZGÜN BİR BİÇİMDE OYNAMAK İÇİN TELEFON HAFİZASİNİN 6-7 MB BOŞ OLMASİ GEREKİYOR... AYRİCA BU OYUNU AÇMADAN ÖNCE MENÜ ALTİNDAKİ TÜM...
  2. snake III

sanake III uygulama hatası veriyo düzgünnü olan varmıı
  3. n73 için snake III 3d olanı var renkli yardım

n 73 te çalışanı bir türlü bulamadım arkadaşlar işlenmeyen istisna hatası jar dosyası sis olarakta aynı oyundan yok ne yazıkki normalde jar çalışıyor ama bu oyunda hata veriyor çokta güzel bi oyun ya bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı...
  4. Htc EVO 3D ve Samsung Galaxy II

Arkadaşlar şu an profil bilgilerimde de yazılı olduğu gibi htc marka cep telefonu kullanıyorum.Yalnız yeni çıkan akıllı telefonlar çift çekirdekli ve ram yönünden diğer telefonlardan kat kat üstün.Yukarıda belirttiğim nedenler ve yazmadığın...
  5. Bounce ve Snake ex2 oyunlarını samsung da çalıştırma

Merhaba arkadaşlar elimde bi samsung telefon var 128x128 ve snake ex2 ile bounce oyunlarını yüklemek istiyorum ancak yüklediğimde java oyunu başlatılamıyor diye hata veriyor acaba sertifika hatası felan mı var? Bir yardımcı olabilirseniz lütfen?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 11:08:45