SMS Kopyalama

Konu, 'Symbian S60v5 Yazılım Destek' kısmında disclosure tarafından paylaşıldı. Okunma: 962 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SMS Kopyalama

Merhabalar,

5800 kullanan bir 10 yaşında bir oğlum var. İnanılmaz bir sms trafiği yaşıyor fakat sms çekmiyorum yada gelmiyor diyor. Sanırım bunları hemen siliyor. Benim sizlerden ricam bu smsleri yedekleyen yani o silse dahi başka bir programda yedekleyip sonradan görebileceğim bir program varmı?

Yazan: disclosure
  2. sanırım operatör ile irtibata geçip numaradan kaç sms gönderildiği tespit ediliyor bi sorun isterseniz...

3. 10 yaşında çocuğa telefon mu verilir ya :hmmm

4. telefonunuz hatlıysa web şifre alarak internetten güncel görüşme detayına bakabilirsiniz

SMS Kopyalama konusuna benzer içerikler

1. rehebere kopyalama? ( 21 Haziran 2006 | Symbian Destek )

arkadaslar benim durumum biraz karısık ((: bugün 3250 aldım (garantili 740ytl) neyse eski telefon sx1di..eski sim kartı yeni telefon tanımadı..bende bayiden yeni kart almak zorunda kaldım bu işlemdede eski karta el koyuyolar..neyse içindeki...
  2. resim kopyalama? ( 7 Eylül 2011 | Site Hakkında )

söle bişey var eskıden konlularda resım alıntı yapabılıyodum koplaya yapıstır:) ama sımdı yapamıyorum yardım edermısın nasıl oluyo
  3. Rehber kopyalama ( 26 Eylül 2012 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Slm arkadaslar telefon rehberindeki kişileri sim kartına nasıl kopyalarım yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...
  4. oyun kopyalama ( 9 Temmuz 2013 | PC Oyunları )

arkadaşlar...gta 4 flash bellek ile pc den pc ye tasınırsa çalışır mı
  5. Tavsiye Kopyalama Panosu ( 29 Ekim 2013 | Android Genel )

telefon modelim galaxy mini2 kopyalama geçmişine nasıl bakabilirim?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 4:24:09