Yardım Skype Görüntülü Görüşme

Sponsorlu Bağlantılar

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
Skype Görüntülü Görüşme
selam arkadaşlar nokia 808 pureview ciazım da skype yüklü fakat sadece sesli görüşme var.ciazdan 3g ile görüntülü konuşa biliyorsak skype dende görüntülü görüşmemiz mümkünmü ?

beats

beats

Üye
selam arkadaşlar nokia 808 pureview ciazım da skype yüklü fakat sadece sesli görüşme var.ciazdan 3g ile görüntülü konuşa biliyorsak skype dende görüntülü görüşmemiz mümkünmü ?
elbette mümkün ama nokia 808 deki skype uygulamasında görüntülü konuşma özelliği yok

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
fring diye bir program varya eskiden onda varmış ama güncelleme ile kalkmış yani eski sürümü kuramazmıyız aceba varmı bir bilen !

beats

beats

Üye
fring diye bir program varya eskiden onda varmış ama güncelleme ile kalkmış yani eski sürümü kuramazmıyız aceba varmı bir bilen !
bu sürümde video arama özelliği var görünüyor

beats

beats

Üye
zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
0 yazmadan yolla

emreli01

emreli01

Üye
geç geliyordu diye hatırlıyorum ama mesaj gitmiyor da olabilir kontrol edin yada geliştiricinin e-mailine mesaj atın
Geldi yaptım fakat kod 2 gün sonra geldi ve bende one x plus var babam a yukledim birde böyle kalitesiz uygulama görmedim line a kurban oluyum :)) kullanimi hem android de hemde symbian da da berbat fring in

• Beğen
Tepkiler: fatih006
zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
ipet 3 e yükLedim telefondan ona giriyormu diye deniyim dedim harcadıgım zamana yazıkarkadaş android deki skype yi syimbian a uyarlamayi bilen biri olsa aslında hiçde zor deildir fakat yapanda kendine saklamıştır heraldeya bu skyp nin email adresini bilen yokmu istek de bulunalım bilen varsa msj atabilirmi aceba

Üst Alt