skyfire hatası 'sorry. skyfire cannot provide service in your country at this time ( 4.3.2.1_3001)'

Sponsorlu Bağlantılar

Skyfire kullanıyor musunuz?

• EVET

Kullanılan: 23 82.1%
  • HAYIR

Kullanılan: 5 17.9%

• Kullanılan toplam oy
    28
alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
skyfire hatası 'sorry. skyfire cannot provide service in your country at this time ( 4.3.2.1_3001)'
skyfirede yaşadığımız bu sorunlaa ilgili olarak skyfire yetkilileriyle temasa geçtim arkadaşlar.işallah olumlu bir cevap gelir.sonucu sizlerle paylaşacağım.ayrıca skyfirenin forumundada konuyu açtım.
sizlerdende bu konuya sorunumuzu yazarak destek olmanızı rica ediyorum.
konuya şu adresten ulaşabilirsiniz:

skyfire yetkililerinden aldığım cevapta skyfirenin sadece bazı ülkelerde kullanıma açık olduğu ve diğer ülkelerde çeşitli nedenlerden dolayı kullanma kapatıldığını öğrendim.abd ingiltere kanda ve bazı diğer ülkelerde açıkmış.belki ilerde ülkemizdede açılacağını belirttiler.

sorunun çözümü bulunmuştur ve sitemizde mevcuttur.ben buradada kısaca belirteyim.
Öncelikle skyfireyi cihazınıza kurun.ister resmi sitesinden ingilizcesini isterseniz aşağıdaki adresten türkçesini indirin.
yükleyince skyfire'yi açın ve hatayı verene kadar kapatmayın.hatayı verince exit deyerek çıkın.daha sonra aşağıdaki adresten indirdiğiniz ''prefs'' isimli dosyayı c'deki yani telefon hafızasındaki skyfire klasörünün içerisine kopyalayın.dosya mevcut üzerine yazılsınmı diye uyarı alacaksınız.buna evet deyin.şimdi skyfireyi açın ilk açılışta bağlantı yapması uzun sürerse Menu deyin ve settings'e tıklayıp change connections deyip bağlanmak isteğiniz erişim noktasını seçin.
işlem bu kadar.skyfireyi sorunsuzca kullanabilirsiniz.

eğer isterseniz en son sürümün türkçeleştirilmiş halini indirip kullanabilirsiniz.
yine benim açtığım türkçe skyfire konusuna buradan ulaşabilirsiniz....

Skyfire 1.5 Türkçe son versiyon üstelik artık türkçe..!! GÜNCELLENDİ..!!!!

• Beğen
Tepkiler: ugur.55, LuCKyWoLKy, zahad72000 ve 6 diğerleri

reghilus

reghilus

Üye
teşekkürler dostum

ahenk

ahenk

Üye
bu skyfirenin türkiye üzerinden bağlantı sorunu çözülemedi gayretin için teşekkür
Ayrıca şöylebir teorim var türkiyede yasaklı site youtube cepten kullanım fazla oldugu için ayrıca facebook ve bircok siteye skyfire üzerinden baglandıgımız için yogunlaşan serverlerini türkiye gibi ülkelere kapadıkları düşüncesindeyim sadece tahmini düşüncem böyle omayabilir

İyiforumlar

phora

Üye
Millet sanırım ben bir çözüm buldum. Aşağıdaki dosyayı indirip data/skyfire klasörüne kapyalayın. Üzerine yazayım mı diye sorarsa evet deyin. Çalışacaktır.
Dosya budur.

phora

Üye
Pardon sileyim o zaman ben göremedim de:oke:

esmer1020

Üye
Allah razı olsun

twofan

twofan

Üye
helal olsun işte TÜRK gençliği :)

serhancicek