Sitem sözleri - özlü sözler -komik mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar

yasin44

yasin44

Üye
    Konu Sahibi
Sitem sözleri - özlü sözler -komik mesajlar
♥ Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak… ♥ Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim......! ♥ Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur ♥ Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş.. ♥ Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım... ♥ Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun... ♥ Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen. ♥ Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez... ♥ Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. ♥ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA! ♥ Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince.. ♥ Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle. ♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında. ♥ Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.!!! ♥ Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!! ♥ Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim. ♥ Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle... ♥ Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde ♥ Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr ♥ İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur. Mevlana ♥ Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur. Whoopi Goldberg ♥ Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır. S. M. Power ♥ Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür. Cucong ♥ Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır. Tagore ♥ Acınmaktansa kıskanılmak dana iyidir. Heredot ♥ Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. La Rochefoucauld ♥ Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir. Clarence S.Darrow ♥ Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar. Wendell Phillips ♥ Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır. Bertolt Brecht ♥ Sık ve çok gülmek; zeki insanların saygısını ve çocukların sevgisini, şefkatini kazanmak; dürüst eleştirilerin taktirine layık olmak ve yanlış arkadaşların ihanetlerine katlanabilmek; güzelliği taktir edebilmek, başkalarındaki "en iyiyi bulabilmek"; sağlık Ralph Waldo Emerson ♥ Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım. Herman Melville ♥ Aşk bir kadının yaşamının tüm öyküsü, erkeğin ise yalnızca bir serüvenidir. Madama de Stael ♥ Aşkın gizemi, ölümün gizeminden daha büyüktür. Oscar Wilde ♥ Niçin hep birlikte barış ve uyum içinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz. Aunius Aurelius Simachus ♥ Aşk hakkında herşey doğru, herşey yanlıştır. Hakkında söylenecek hiçbir şeyin saçma olmadığı tek şey aşktır. Chamfort♥ İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz... ♥ Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur. ♥ Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım. ♥ Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!.. ♥ Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' ♥ Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM. ♥ Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin faturasını o ödüyor çünkü.. ♥ Artık her çocuk ZAMane çocuğu. ♥ Ekonomi kilitlendi. RESET'leyelim lütfen. ♥ KERİZİ çok olan yerin, KRİZİ erken olur. ♥ Ülkemdeki ZAMLAR, yağmur gibi DAMLAR. ♥ Eskiden zamPARA'ydım. Kriz geldi zamSEFİL oldum. ♥ Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç. ♥ Çok endişelendim. Bügün zam yapılmadı. Acaba hükümetin başına birşeymi geldi? ♥ TATİLDEYİZ. imza: Cezaevindeki hortumcular. ♥ Oyunu doğru partiye ver. Sonra oooy anam oy deme. ♥ Dolar yine fırlamış. O ne fırlamdır siz bilemezsiniz. ♥ Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar.Çünkü onlara yüzme öğretmiştim. ♥ COK YARDIMSEVERIMDIR BUTUN YARDIMLERI KABUL EDERIM . ♥ ....Ve Tanri kadını yaratti. O da kalkti kaynana oldu. ♥ AşK BiR MuZ KaBuĞuDuR BaStIN Mı AyAğIn DeĞiL HaYaTıN KaYaR ♥ Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIR. ♥ Babam sevdi annemi aldı,Mecnun sevdi Leyla'yı aldı, ben sevdim babayı aldım. ♥ DELİ gibi sevdim, MANYAK gibi evlendim. ♥ Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir. ♥ Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi. ♥ Kafanı çevirip durma! Aklından geçenleri okuyamıyorum.♥ Araçlarda cep telefonunuzu kapatınız.TELEF olmayınız. ♥ SUDAN UCUZ cep telefonu alıp, ATEŞ PAHASI faturalar ödüyoruz. ♥ Bu tüp bebek hatalı, hep GAZ kaçırıyor. ♥ Kim vurduya gittim,birazdan gelicem. ♥ Aile kabristanıdır.Damsız girilmez. ♥ Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma. ♥ Büyük jetona para verme, küçükten al besle büyüt. ♥ Adam o kadar fakirmiş ki VİRAJI bile alamamış. ♥ Bizi çekemediler, halat koptu. ♥ İyi başlayan herşey kötü biter, kötü başlayan herşey berbat biter. ♥ Hayata çift sıfırdan başlayın, tuvalet bekçliği neden olmasın. ♥ Sonsuz ucuzluk istiyorsanız uzaya gidin. ♥ Tam öğrenmeye başlamıştım ki okul bitti. ♥ Araçlarda arabesk müzik yasaklansın, artık BATMASIN BU DÜNYA. ♥ Cennet gibi bir ülkede yaşıyoruz.İŞSİZLER CENNETİ ama.. ♥ Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar. ♥ Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok. ♥ Hayat pahalılığı o kadar arttıki, KİRALIK evler artık KRALLIK. ♥ Artık yalan söyleyeni dokuz köye muhtar yapıyorlar. ♥ Her politikacının bir DARBE yiyişi vardır. ♥ İnce bağırsak Sİ , kalın bağırsak DO olur. ♥ Türkçeyi katlettiler.CÜMLEmizin başı sağolsun. ♥ Bu ne bu hal şöför bey !.. SÜRATINDAN düşen bin parça.. ♥ Dengeli beslenme konusunu ancak ZARİF olan anlar. ♥ İnsanlık öldü. Katili MENFAAT. ♥ Kadınlar artık estetik ameliyatlarını CİLDİ CİLDİ düşünüyorlar. ♥ HacıVAT şarkıcı oldu.O artık megaVAT. ♥ Kızlar artık beyazYATLI prenslerini bekliyorlar. ♥ Tam bir serseri gibiydi.Sonunda bir serseri kurşuna kurban gitti. ♥ Ali babanın bir ÇİFTliği var. Veli babanın bir TEKliği. ♥ Pire itte, cep telefonu yigitte bulunur. ♥ Yigidin cep telefonu meydandadir. ♥ Alismadik cepte telefon durmaz. ♥ Ey cep telefonlu Turk Gencligi... ♥ Arsizin yuzune tukurmusler,"Kapsama alani disindayim"demis. ♥ Insani dert, cep telefonunu kart oldurur. ♥ Bir cep telefonlu Turk dunyaya bedeldir. ♥ At olur meydan kalir, yigit olur cep telefonu kalir. ♥ Bosbogazi cehenneme atmislar,"cep telefonum nerede?"demis. ♥ Cingeneye beylik vermisler, once cep telefonu almis. ♥ Cep telefonlu coban, yoksul beyden yegdir. . ♥ Denize dusen cep telefonuna sarilir. ♥ Dilenciye cep telefonu vermisler, kartini begenmemis. ♥ El elin esegini cep telefonuyla arar. ♥ Erkegin kalbine giden yol cep telefonundan gecer. ♥ Haydan gelen cep telefonu faturasina gider. . ♥ Ben sporcunun zeki, cevik, cep telefonlu ve ahlaklisini severim. ♥ Ayrani yok icmeye, cep telefonu ile gider ... . ♥ Gormemisin cep telefonu olmus, tutmus antenini koparmis.

• Beğen
Tepkiler: aziz360

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağolasın

yasin44

yasin44

Üye
    Konu Sahibi
sende sağol dostum imzan güzelmiş

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
baya uzunmuş sağol...

yasin44

yasin44

Üye
    Konu Sahibi
kısa oldumu da emek verilmemiş gibi görünüyor dostum..düşüncelerini belirtiğin için teşekkür ederim..