Sınırlı Erişim Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Grotesk

Grotesk

Üye
    Konu Sahibi
Sınırlı Erişim Sorunu
Dostlar,üst komşudan wi-fi üzerinden ortak internet kullanıyoruz ama sürekli sınırlı erişim yazısı ve ünlem işareti beliriyor,eğer modeme reset atılırsa sorun günlük çözülüyor ama gene ertesi gün devam ediyor kalıcı bir çözüm lütfen teşekkürler..

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
sorun modemde

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
valla dostum 3.modem bu ;) genede sağol.
Şimdi Ethernet kartını taktığında sorun yaşamıyorsan muhtamelen modemden kaynaklanan sorun yok demektir. Çünkü o zaman internetiniz var ve bilgisayarınız ip alıyor. Modeminiz çalışıyor demektir.

Wi-Fi ile bağlandığınızda sorun yaşıyorsanız Wi-Fi kartınhın driverindan kaynaklı olabilir. Yada manuel İP vermişsinizdir Ondan bağlanamıyor onabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Grotesk
hançer

hançer

Üye
bende de arada oluyor interneti kesip tekrar bağlanıyorum oluyor sanırım

Grotesk

Grotesk

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi Ethernet kartını taktığında sorun yaşamıyorsan muhtamelen modemden kaynaklanan sorun yok demektir. Çünkü o zaman internetiniz var ve bilgisayarınız ip alıyor. Modeminiz çalışıyor demektir.

Wi-Fi ile bağlandığınızda sorun yaşıyorsanız Wi-Fi kartınhın driverindan kaynaklı olabilir. Yada manuel İP vermişsinizdir Ondan bağlanamıyor onabilirsiniz.

teşekkürler hocam inceleyeceğim bunu.

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
Grotesk

Grotesk

Üye
    Konu Sahibi
bende de arada oluyor interneti kesip tekrar bağlanıyorum oluyor sanırım

modem başkasının olunca ve başka yerde olunca herzaman resetleme imkanı olmuyor dostum oyuzden çoklu internet bağlantılarının baş belası.

• Beğen
Tepkiler: hançer