Faturasız / Faturalı simkart degişimine 6 ay geçerli 10 gb internet hediye

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
simkart degişimine 6 ay geçerli 10 gb internet hediye
4.5G uyumlu SIM kartı bulunmayan abonelerimiz sim kart değişikliğiyle promosyon şifresi ileterek, 10 GB internetten faydalanabilir Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir. Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve ÇaRşI 2387

lumiacı

Üye
bu promasyon kodu nedir

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
iyiymiş aslında halen geçmedim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyiymiş Ama Çoktan Geçtim :D

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bu değişiklik icin para alcak bide dimi ücretsiz değil

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bu değişiklik icin para alcak bide dimi ücretsiz değil
31 mayısa kadar ücretsiz SIM kart değişikliği, henüz 4.5G uyumlu SIM kartı olmayan bireysel - kurumsal abonelerimize özel ücretsizdir.

skynet

Üye
Peki telefonu 4.5G uyumlu değilse yine de değişim olur mu :)

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Tam bilgim yok önceki kampanyada telefonun uyumlu olması gerekiyordu sonrakinde uyumlu olup olmaması na gerek yoktu şimdiki kampanya da varmı yokmu bilmiyorum sürekli kriterler değişiyor ama tahminimce uyumlu olup olmamasına gerek yoktur amaçları 4.5 g ye geçilmesini sağlamak

• Beğen
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
4.5 G ile haty değişti yeni hat alındı ama İNTERNET yok fln demisler babam değiştirmek telefon da bende söyledim
yok simkart değişiminde hepsinde olmuyormuş da süprrizmişde müşteri temsilcisinin dediklerine bakın ya yok bööyle bi saçmalık tam bir yalancı operatör

• Beğen
Tepkiler: ahmetkaya1991

SaiL

Üye
Benim hattım kurumsal, geçen gün firma 4.5g uyumlu yeni sim kart yolladı. Kartı taktığımda 10GB internet yüklendi hattıma ve 6 ay geçerliymiş..
Şimdi anlamadığım şey şu; 6 ay boyunca her ay 10GB internet mi yüklenecek..

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Benim hattım kurumsal, geçen gün firma 4.5g uyumlu yeni sim kart yolladı. Kartı taktığımda 10GB internet yüklendi hattıma ve 6 ay geçerliymiş..
Şimdi anlamadığım şey şu; 6 ay boyunca her ay 10GB internet mi yüklenecek..
Hayır her ay 10 GB yüklenmeyecek Paket 6 ay geçerlidir. 6 ay boyunca kullanılabilir.

SaiL

Üye
Hayır her ay 10 GB yüklenmeyecek Paket 6 ay geçerlidir. 6 ay boyunca kullanılabilir.

Ama Turkcell hesabım uygulamasından kalan bakiyelerimi kontrol ettiğimde ''paket yenileme tarihi 18.01.2017''yazıyor.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ama Turkcell hesabım uygulamasından kalan bakiyelerimi kontrol ettiğimde ''paket yenileme tarihi 18.01.2017''yazıyor.
O zaman kurumsal abonelerde farklıdır paket aylıktır orada yenilenecektir dediğine bakmayın o her pakette yazar ama yenilenmez muhtemelen aylık 10 gb vermiş

• Beğen
osnakli

osnakli

Üye
Bana 10gb internet geldi ama niye geldi neden geldi anlamadım. Kartımı değişeli 6 ay olmuştır sanırım. Geçen ay 4.5G Şeref'ine size 10gb net veriyoruz diye mesaj geldi. Ama aylık mı 6 aylık mı bilemem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
guzel kampanya bilgilendirme için :tşk:

Üst Alt