Sim kart olmadan Android tabletlere whatsapp yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
    Konu Sahibi
Sim kart olmadan Android tabletlere whatsapp yükleme

Arkadaşlar bugün sizlere Android tabletlere WhatsApp sim kartsız nasıl yükleyip kullanabileceğinizi anlatacağım. Tabletler genelde wi-fi ya da Sim kart (3G) destekli olabiliyor. Ancak burada anlatılanlardan hareket ederek Whatsapp’ı hem 3G hem de wifi tabletlere yükleyebilirsiniz.

Bunu yapabilmek için şu adımları takip edin.

• Whatsap’ın güncel androdi sürümünü verdigim linkten indirin
  • Uygulamayı tabletinize yükleyin (Ayarlar>Güvenlik>Bilinmeyen Kaynaklar Açık Olmalı)
  • Uygulamayı yükledikten sonra onu açın. Uygulamayı açınca bir hoşgeldin ekranı karşılayacak sizi. “Kabul Et ve Devam Et”i tıklayın.
  • Bu tıklama sonrasında karşınıza “tablets are currently not supported (Henüz tabletle bunu desteklemiyor).” mesajı çıkacak karşınıza. OK tuşuna basıp kurulma devamedin.
  • Sonraki ekranda telefon numaranızı girmeniz istenecek, yaşadığınız ülkeyi seçin ve sık kullandığınız telefon numarasını girin. Bir başka arkadaşınızın telefon numarasını girmeyin

• Telefon numarasını girdikten sonra “OK”ye basın.
  • Telefon numuranızı doğrulamanızı isteyen bir ekran açılacak, “OK”ye basarak onaylayın.
  • Whatsapp otomatik olarak verdiğiniz telefon numarasına bir sms göndermeye çalışacak ve ancak birkaç dakika sonra sms doğrulaması hata mesajı verecek.
  • Şimdi telefondan sesli arama ile doğrulama seçeneği gelecek. “Call me/Beni ara”ya tıklayın ve verdiğiniz telefona bir telefon çağrısı gelecek.
  • Telefondan size verilen 6 rakamlı doğrulama kodunu dikkatle dinleyin ve bu numarayı Whatsapp telefon doğrulama ekranına girin.

• Şimdi Whatsapp profiline isminizi girin ve ekrandaki talimatları tıklayarak “Next”i seçin.
  • Lütfen teşekkürlerinizi esirgemeyin
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: camgibi, EroL, CeRRaNo JoZAeF ve 2 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

osmanosman...

osmanosman...

Üye
Teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Ali ihsan Furat
siretem

siretem

Üye
işe yarıyor teşekkürler:spr

• Beğen
CeRRaNo JoZAeF

CeRRaNo JoZAeF

Üye
İyiymiş.

kovboyipod

Üye
Tesekkurler bilgi icin ..

Whatsapp sesli arama ozelligi ni aktif etmek icin whatsaap kullanan arkadaslara bende yardimci olmak isterim mobil whatsaap.. Bildiginiz gibi whatsaap sesli arama ozelliginjn aktif olmasi icin , sesli arama ozelligi aktif olan bir arkadasinizin sizi bu sesli arama ozelligi ile arayip davet gondermesi gerekiyor ...isteyn arkadaslara. Arayip cagri atabilirim ..selam ve sevgilerimle

sefo1

sefo1

Üye
Oooo bunu yapalı yıllar oldu ben

cihanata_1

cihanata_1

Üye
@ErenVSZombies istersen bu şekilde kurabilirsin:)

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Peki verdiğimiz numarayla hem telden hemde tabletten kullanabilirmiyiz whatsaapı

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Tablete whatsapp yüklemek akıl işi diil

sosislipastam

Üye
Peki verdiğimiz numarayla hem telden hemde tabletten kullanabilirmiyiz whatsaapı
Ya ben sim kartı olmayan tablete whatupss yükledim kendi telefon numarami yazdım sonra kişiler çıkmadı zaten denemek amaçlı yaptım herneyse telefon a geçtim what a girdim girmedi telefon falan bişey dedi whatupss I sildim tekrar yükledim telefona beni ara dedim 19 dk sonra dedi dakka dolunca yine denicem yine aynı şeyi derse

mehmetroj

Üye
Emeğine sağlık

• Beğen

Üst Alt