Sim kart kaydı hatası :(

Sponsorlu Bağlantılar

panma

Üye
    Konu Sahibi
Sim kart kaydı hatası :(
selam arkadaşlar bu konu ile ilgili aramalarda bazı sonuçlar çıktı ama benim sorunuma cevap olarak hiç bişey bulamadım zaten konuda eski olduğu için hortlatmakta istemedim açıkçası ..

Şimdi bendeki telefon çin malı Tv mobile ve başka sim kartı taktığımda çalışıyor ama benim sim kartımı taktığımda sim kartı kaydı başarısız diyor :'(

Kartım'ı başka telefon'a takıncada aynı uyarıyı alıyorum bu hattı açıktan aldım benim üzerime değil ama bütün arkadaşlarım bu noyu biliyor allah'tan kartın içindeki kişiler silinmedi kart sapa sağlam duruyor ama dediğim gibi sadece şebeke'ye bağlanamıyor.. :'(

Kartımı yaklaşık olarak 2 yıldır kullanıyorum boyle bir sorun olmamıştı şimdiye kadar yalnız biraz sıkışıktım ve askerdeydim ondan dolayı uzun bir müddet kontör yüklememiştim en son kontör yüklediğimde bana son gün diyordu son günde ekledim kontörü ama 3 haftadır kullanıyordum yinede herhangi bir sorun yoktu .. :(

yardım edin lütfen!!..

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
eğer kontörü geç yüklediysen hattın iptal olabilir ama sen son günde yüklemişsin...

telefonun sim kartı kabul etmiyor olabilir aynı sorun bendede çıktı sim kartımı başka telefona takınca çalışıyor ama benim telefonumda çalışmıyordu avea bayisinden yedek hattımı aldım..sorun faln kalmadı :)

sende istersn hat kimin üzerindeyse onu avea bayisine gönder küçük bir ücret ile yedek hattını alsın.. yedek hattın 128 kb oluyor..

--mm33rrtt--

Üye
sorun sim kartından kaynaklanıyor arkadaşım herhangi bir hasar görmüş yada bozulmuş olabilir bu yüzden avea bayisine giderek yedek sim kartını almanı öneririm yedek sim kartı aldıktan sonra bir sorun kalmayacaktır

Üst Alt