Sıfır Airties RT-111 Çok Özel fiyat

Konu, 'Diğer İlanlar' kısmında crazy_gokhan tarafından paylaşıldı. Okunma: 5583 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sıfır Airties RT-111 Çok Özel fiyat

http://img27.imageshack.us/img27/5402/fotoraf0034d.jpg
    http://img87.imageshack.us/img87/3919/fotoraf0035.jpg
    http://img27.imageshack.us/img27/3711/fotoraf0037xuj.jpg

fotoğraflar büyük oldu ama neyse beceremedim Fiyat 70 lira sıfır bir ürün ​

AIRTIES RT-111 4 PORT ADSL2 MODEM+ROUTER+SPLITER​

Ürün Marka Model: AIRTIES RT111 4 PORT ADSL2+ MODEM+ROUTER+SPLITER
    Data Hızı (Maksimum): 24 Mbps
    Mimari: Türk Telekom''a özel tasarlanmış ve test edilmiş, Annex A, Dying Gasp, PPPoE, PPPoA destekleyen trafik şekillendirici ADSL modem
    Harici konnektör: ADSL, 10/100 Ethernet X 4 (Auto MDI/MDIX), power port
    İşletim Sistemi: Windows 98, ME, 2000, XP, UNIX, Linux, MAC OS ile uyumlu
    Splitter:Var
    Güvenlik: Gelişmiş SPI firewall, hacker kaydı, kullanıcı filtresi ve URL bloke edebilme
    Firewall: Static IP, RIP1, RIP2, DHCP server and client, NAT/NAPT, PAP/CHAP, SPI firewall, DMZ, VPN pass through (PPTP,L2TP, IPSec), DNS proxy
    Router desteği: DHCP server, NAT, RIPv1/v2, VPN pass through, uygulama seviyesi ağ geçidini içeren router fonksiyonları
    Açıklama
    Yeni yazılım,ADSL Modem, Router, SPI firewall ve 4 Port Switch bir arada
    Türkçe Web Arayüzü, Download Sayacı, Düşük voltaj koruması için switch adaptör(100W), Isıyı dışarı dağıtan aliminyum taban ​

Sorularınız için msn adresim [email protected]

Yazan: crazy_gokhan
  2. 90 liraya airties 210 2 hafta önce hem 211 hemde bu fiyata tüh yazık oldu:(

3. slm kardeş ii demişsinde sana nasıl ulaşacaz bi tel numarası verseydin ulaşabilirdik sana evet airties 111 modem bana lazımeğer dediğinişz şekilde ise alabiliriz bu tel nodan ulaşabilirsin 5446931075

4. neden daha önce açmadın ki bu konuyu amcam eve internet bağlattı senden alabilirdi neyse teşekkürler gercektende çok cüzip bi fiyat

5. valla kısmet o güneymiş sanada kısmet olmamış bir dahaki sefere İNŞALLAH...

Sıfır Airties RT-111 Çok Özel fiyat konusuna benzer içerikler

1. satılık AİRTİES RT 211 modem ( 20 Nisan 2010 | Notebook - Netbook )

AİRTİES RT 211 WİRELESS modem fiyat 100 tl ANKARA teslımat elden yapılır.BURAK 0536 237 69 14
  2. Airties RT-205 Kablo Sorunu ( 8 Ağustos 2010 | PC Donanım Teknik Yardım )

arkadaşlar Airties RT-205 kablo sorunum olup internete giremiyorum 4 tane kablo aldım 4 düde işe yaramadı modemde hiçbir sorun yok sadece uygun kabloyu bulamıyorum yani her kablo olmuya bu sorunu nasıl düzeltebilirim. --------------- Ekleme...
  3. Airties rt-206 v4 kablosuz hiç kullanılmamış kutusunda modem kaçırılmaz fiyat ( 28 Haziran 2011 | Diğer İlanlar )

Kablosuz, hızlı ve güvenli Internet erişiminde komple çözüm!ADSL2+ Modem, Router, Firewall, 1 Ethernet Portu, 125Mbps G++ Kablosuz Erişim NoktasıAirTies RT-206 ile evinizde veya işyerinizde ADSL hattınızdan güvenle Internete erişebilir ve...
  4. airties rt 240-v2 ( 6 Ağustos 2012 | PC Donanım Teknik Yardım )

arkadaşalr modem bu. teyzemlerin wireless şifresini unutmuşlar telden bağlanamıyorum. ben reset atsam bana şifre falan sorar mı ne yapmam gerek sağolun??
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 13:22:39