Sessiz Olun...

Konu, 'Şiir - Güzel Söz ve Yazılar' kısmında DefectoR tarafından paylaşıldı. Okunma: 2083 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sessiz Olun...

Ey gökteki yıldız ve ay bu gece bizim gecemiz, aşkımı daha fazla aydınlatırsınız dimi, o bu gece bensiz, onu karanlıkta bırakmazsınız dimi. Ey fırtınalar koparan rüzgar, bu gece onu üşütmezsin dimi, çünkü onu ısıtacak bir ben yok bu gece, ey uç uç böcekleri, aşkıma bu gün uğur getirirsiniz dimi, çünkü ona uğur getirecek bir ben yok bu gece, ey doğa, aşkımı bağrına basıp onu kötülüklerden korursun dimi, çünkü onu koruyacak bir ben yok bu gece. ey melekler ona göz kulak olursunuz dimi, canına zarar gelmesini önlersiniz dimi, çünkü ona göz kulak olacak bir ben yok bu gece...

DefectoR
    ( Aşkıma yazmış olduğum bir mesaj idi... )

Yazan: DefectoR
  2. Güzelmiş Tşk :oke:

3. ewt güzel teşekkürler...

4. Daha ne olsun???? :oke:

5. wayyyy süperms yawj :)

Sessiz Olun... konusuna benzer içerikler

1. Sessiz Isyan

Sessiz isyan Bilet fiyatlarını pahalı bulan sarı-lacivertli seyirciler, ilk üç dakika tezahürat yapmadı. Bu sezon ilk kez tribünde boşluklar görüldü. Sezon başından bu yana biletlerin pahalı olmasından yakınan Fenerbahçe taraftarı,...
  2. Sessizce ...

Yağmurlu bir günde sessizce sıyrılacaksın gözyaşlarından, Yürümeye başlayacaksın, Nereye gittiğini bilmeden… Ama yine de gideceksin, Bilinmezler ülkesinin kimsesizler şehrine doğru, Önce Sana, Sonra kendine doğru…...
  3. 63oo Şarjda iKen sessizde oLsa biLE titReMio yArdıMM!!

önceLikLe herkeze iYi foruMLar arkadaŞLar 63oo KuLLanıcısıyım yakLaşık 1 hafTa öncesinde farkıNa varDım TeLefon sessizdeydi Şarja taKmıştım teLefon yanımdaydı msj geLMiş TıTRemedıgının farkına vardım NeyapMaM Lazm??
  4. Aslı - Sessizce

Sen hiç bir gecede gündüze küstün mü Kanadını kıranlara gözyaşi döktün mü Güneşi hiç bu kadar sönük gördün mü Söyle nerede yanlış yaptım? İnanmazdım sözüne Hiç güzüm yok zamanı çevirmeye Görmesen de, duymasan da Yasardım yine bu aşkı sessizce...
  5. Uygulama Güncelleme Sessiz Olsun.

Note 1 var... Güncellemeleri sessiz yapsın yani msj geldi diye bakıyorum meğerse güncelememiş..nasıl sessize geçer?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 11:28:08