Ses nasıl yükseltirim 6630

Sponsorlu Bağlantılar

LoMbArDo_1905

Üye
    Konu Sahibi
Ses nasıl yükseltirim 6630
Abiler arkadaşımda bi 6670 var maşallah ses n73 teki gibi çıkıyo ama programın adı power mp3 müş. İndirdim o programı yükledim equ ayarlarını yaptım ama çıkmıyo o kadar güzel ve fazla

Eğer bilgisayar üzerinden ses yükseltme programı varsa veya direk telefondan sesi yükseltebilirsem böyle bir program var mı?

İlginiz için teşekkürler...

xkadir61

xkadir61

Üye
evet bilğisayardan mp3 yükseltme diye bir proğram var bi ara kullandım işe yarıyor. forumda aratmayı dene bulamazsan. google'de ara mutlaka bulursun.

LoMbArDo_1905

Üye
    Konu Sahibi
Programın adı nedir peki tam olarak ?

babakazim

Üye
6630 un bir ses yükseltme hilesi var. bende bunu sitede okumustum. ilk önce herhangi bir munarayı arıyoruz. örneğin:7501 bakiye öğrenme. daha sonra galeriden istediğmiz sarkıyı açıyoruz . sarkı çalarken sol üstte ses etiketi tusu var ona basıyoruz . hoparlör etkinleşiyor ve ses baya yükseliyor.

tahsin_007

tahsin_007

Üye
sağolun

e_korn

e_korn

Üye
Bir arkadaşım 6630'a çin malı bir telin hoparlörünü taktırdı benim n95 8gb'la yarışıyor :D

beysehirden

beysehirden

Üye
cin malının markası ne kardes
6630 a uyumlumu
markasını söylede öğrenelim....

e_korn

e_korn

Üye
O kadarını bilmiyorum ama işlemi yaptıracağın yer sana yardımcı olur.

beysehirden

beysehirden

Üye
kerdes tlfoncuya sordum olmazmış entegreleri farklıymışş yinede sağol....

e_korn

e_korn

Üye
Bence gözü yememiş dostum gözümle görmeseydim inanırdım ama şahit oldum hem boşver dışarıya verdiği sesi senin telinin kulaklığa verdiği sesi benim n95 8gb vermiyor :D

emre_kalay

emre_kalay

Üye
hepsi hikaye ya ttpot kullan ekolarzırdan da ilk cıbıgu 12+ getir ses yukselir tız sseste istersen sondan üçünü yukardan aşagıya dogru yap bitti