ses ayarı yardım

Sponsorlu Bağlantılar

gsalper

gsalper

Üye
    Konu Sahibi
ses ayarı yardım
slm benim sorum masaüstü ses ayarımdan sesi açıp kapadığım zaman sanırım ses kartından (dıt) sesi veriyor.ses de bi problemim yok ama bu sesi neden verdeğini anlamadım önceden böyle bir sorunum yoktu.2.sorum ise masaüstü simgelerim çok ayrık duruyor bunları ne yaptıysam yakınlaştıramadım.bana yardım ederseniz sevinirim.yoksa en sonunda format atıcagım.teşşekür ederim

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
at gitsin formatı...:)

celilcemre

celilcemre

Üye
sağol

Ozan

Ozan

Admin
Sesin seviyesini değiştirdiğinizde her yeni seviyede, otomatik olarak bir ses gelebilir pc nizden bu normal ancak ses kartından bu ses gelmez. Ses kartı sürücüsü yüklüyse bunu hoparlörlere verir sadece.

Masaüstü simgelerinin ayrık olmasını da Masaüstünde sağ tıklayıp en üstte Görünüm kısmından, Bir çizgiye hizala gibi bir seçenek olması lazım ordaki seçenekleri seçerek ayarlayın.

Doğan

Üye
Sesin seviyesini değiştirdiğinizde her yeni seviyede, otomatik olarak bir ses gelebilir pc nizden bu normal ancak ses kartından bu ses gelmez. Ses kartı sürücüsü yüklüyse bunu hoparlörlere verir sadece.

Masaüstü simgelerinin ayrık olmasını da Masaüstünde sağ tıklayıp en üstte Görünüm kısmından, Bir çizgiye hizala gibi bir seçenek olması lazım ordaki seçenekleri seçerek ayarlayın.

katılıyorum tesekkürLer :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ses kartından bencede ses gelmez :)

protonox

protonox

Üye
...............

Üst Alt