Sertifika hatası?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mbdyed

Üye
    Konu Sahibi
Sertifika hatası?
Nokia, dolayısıyla Symbian kullanıyorum. Kullanmış olanlar varsa biliyordur bu telefonda kullanmak istediğimiz bazı programları kurarken sürekli sertifika hatası alıyoruz bunun önüne geçmek için de telefonu hacklememiz veya programı sertifikalamamız gerekiyor. Android yüklü telefonlarda buna benzer şeyler var mı?

ayvazar

Üye
yok kardes ben hic yasamadım nokiadan o yuzden bıkmstım

x_volume

x_volume

Üye
Android dünyası serbest dünya kardeşim...Bu gibi sorunlar yaşamazsın...

mbdyed

Üye
    Konu Sahibi
Kafama takılan tek soru buydu teşekkürler :) . Symbian benim için artık her yönüyle kötü. Şuan en iyisi android gibi gözüküyor.

TheSandwich

Üye
Nokia, dolayısıyla Symbian kullanıyorum. Kullanmış olanlar varsa biliyordur bu telefonda kullanmak istediğimiz bazı programları kurarken sürekli sertifika hatası alıyoruz bunun önüne geçmek için de telefonu hacklememiz veya programı sertifikalamamız gerekiyor. Android yüklü telefonlarda buna benzer şeyler var mı?
eski symbian kullanicisi olarak çok iyi bilirim bu işleri :D sertifika hatası veriyorsa telefonun tarihini geriye al öyle dene örn 4 ay geri al dene olmadı mı bida 4 ay geri hep böle yap oluyor prog yükledikten sonra yine tarihi düzeltte bilirsin ;)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
kim uğraşcak? :D

TheSandwich

Üye
ben zamanında çok uraştim ama en doru yol tlf satıp bir android sahibi olunması ;)

klongs

klongs

Üye
sertifikamı androidde ne ararla sertifika :D

mbdyed

Üye
    Konu Sahibi
eski symbian kullanicisi olarak çok iyi bilirim bu işleri :D sertifika hatası veriyorsa telefonun tarihini geriye al öyle dene örn 4 ay geri al dene olmadı mı bida 4 ay geri hep böle yap oluyor prog yükledikten sonra yine tarihi düzeltte bilirsin ;)

Bu hatalar yüzünden kafayı yemeye çeyrek kala telefonu hackledim zaten...
Cevap veren kişilere teşekkür ederim. Daha önce android kullanmadigim için hiçbir şey bilmiyorum diyebilirim, öğrenmek için soruyoruz zaten :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt