Senle Ben Paketleriyle Seçtiğiniz bir Vodafoneluyla Özgürce Konuşun!

Konu, 'Vodafone Kampanyalar /Tarifeler' kısmında anil_sz tarafından paylaşıldı. Okunma: 30259 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Senle Ben Paketleriyle Seçtiğiniz bir Vodafoneluyla Özgürce Konuşun!

Vodafone’lular dilerlerse mevcut tarifelerinin üzerine Senle Ben Paketleri satın alabilecek ve günde 1 TL’ye 10 saat, haftada 5 TL’ye 15 saatveya ayda 9 TL’ye 30 saat ile özgürce konuşabilecekler.

Yazan: anil_sz
  2. Buda güzelmiş

3. Gerçekten güzel.

Senle Ben Paketleriyle Seçtiğiniz bir Vodafoneluyla Özgürce Konuşun! konusuna benzer içerikler

1. Zeki Şahbaz - *sence Ben Bir Delimiyim

*sence Ben Bir Delimiyim* Sen beni ne sanıyorsun? Divanemi? delimi yim? Adam bile saymıyorsun Kendin bilmez delimiyim? Yalan hilaf bilmiyorsam Gerçekleri söylüyorsam Yapmacıktan gülmüyorsam Sence ben bir delimiyim? Devrişoğlum yorgun...
  2. Günlük senle ben paketi sorunu !

Bildiğiniz gibi Vodafone'un günde 1 TL'ye 1 numara ile 10 saat konusturan bir paketi var.Bugun ne olduysa Tl gitmeye başladı 50 kere aradım yok şöyle yok böyle diye geçiştiriyorlar.1 kere lira iadesi oldu daha olmuyomus.Delirmek üzereyim ya !...
  3. || Vodafone Günlük Senle Ben Paketi %100 Zamlandı

Vodafone günlük senle ben paketi zamlandı üstelik 10 saat yerine sınırsız konuşun diyor. Bana gelen mesajları aynen aşağıya alıyorum. gelen 1.mesaj: ... NUMARALI HATLA 28.06.12 08:13'YA KADAR SINIRSIZ KULLANABILECEGINIZ GUNLUK SENLE BEN...
  4. Senle ben paketi

Aylık senle ben paketi yaptım ama bi türlü olmuor nettende denedim asagıdakı yazı cıkıyor tarifem özgür genc Hattınız gerekli koşulları sağlamadığından işleminiz gerçekleştirilememiştir.
  5. Faturasız Özgür Paket

4 TL'ye her yöne 250 dakika! Ekonomik Paket kullanıcıları OZGUR yazıp 2222'ye göndererek 4 TL'ye her yöne 250 dakika kazanıyor! Turkcell Ekonomik Paket müşterilerinin yararlanabileceği bir özellik ile 4 TL daha vererek toplam dakinanızı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 18:40:50