Șebeke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

seyyid70

Üye
    Konu Sahibi
Șebeke sorunu
Arkadașlar Karaman Merkezde yasiyorum. Dunden beri saat 12 den sonra sebeke sorunu yasiyorum. Normalde telefonu arayanlar ulasabiliyo nete girebiliyorum, ancak dun de bu saatlerde oldu suan da var hat cekmiyo arama yapamiyorum ev telefonundan arayinca da aradiginiz kisiye ulasilamiyo diyor size de oldu mu acaba boyle bisey. Abimin hatti vodafone onun tel de cekmiyodu bu saatlerde. Sebeke simgesinde dun carpi vardi bugun carpi da yok sebeke var gosteriyo amaaslinda yok.

Edit: saat 01.14 oldu ve sebeke geldi.niye boyle yapmaya basladi bu operator galiba bu gidisle hattimi yine tasicam

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Vodafone de çalışma vardı bazen şebeke gidip gelebiliyor tabiki, hat geldiği zaman müşteri hizmetlerini arayıp bölgenizde olan sorunu iletip bir cevap alabilirsiniz.

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
4.5G ile alakalı bir durum olabilir 4.5G açık ise kapatın ki sanmıyorum onunla alakalı olacağını 4.5G ve 3G de aynı sorunları yaşamaktayım Vodafone da. Şehrin göbeğin de 1km ileri de baz istasyonu olmasına rağmen hat üzerinde kopmalar oluyor. cihaz ile alakalı diyeceğim 4 ayrı cihaz 4 vodafone hattı fakat sonuç yine aynı :) Yıl oldu 2017 hala şebeke sorunları devam ediyor gülünç :) Bu arada çalışma vs sanmıyorum yaklaşık 2 aydır bu sorunlar var

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve phasan
bilisimler

bilisimler

Üye
Hattım vodafondayken sürekli şebeke sorunu vardı numaramı türk telekoma taşıdım hiç bir sorun yok şuan mükemmel:spr

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Demek ki vodafone sorunlu bu konuda :)

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bölgelere göre değişiyor Operatator kaliteleri. ama, Turkcell daha basarılı gibi. Vodafone de iyi ama Türkcell gibi değil...

• Beğen
Tepkiler: Desaparecido9454
phasan

phasan

Üye
4.5G ile alakalı bir durum olabilir 4.5G açık ise kapatın ki sanmıyorum onunla alakalı olacağını 4.5G ve 3G de aynı sorunları yaşamaktayım Vodafone da. Şehrin göbeğin de 1km ileri de baz istasyonu olmasına rağmen hat üzerinde kopmalar oluyor. cihaz ile alakalı diyeceğim 4 ayrı cihaz 4 vodafone hattı fakat sonuç yine aynı :) Yıl oldu 2017 hala şebeke sorunları devam ediyor gülünç :) Bu arada çalışma vs sanmıyorum yaklaşık 2 aydır bu sorunlar var
Vodafone artık Türk Telekom dan beter şebeke var bu arada her pazartesi bana ne var uygulaması bıttımı

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
Bölgelere göre değişiyor Operatator kaliteleri. ama, Turkcell daha basarılı gibi. Vodafone de iyi ama Türkcell gibi değil...
Adamlar yıllardır yatırım yapıyor Vodafone baz istasyonu koymaktan başka ne yaptı ki

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.