SE Xperia Neo V 4.0.4 kasma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ulaskorkut07

ulaskorkut07

Üye
    Konu Sahibi
SE Xperia Neo V 4.0.4 kasma sorunu
Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra menü geçişlerinde kaydırırken hafif takılmalar oluyor.Bazen oyunlarda kasıyor çözümü var mı? Teşekkürler.

cukuleaks

Üye
Bu sorunu herkes yasiyor. Yani neo v ye 4.0.4 yukledik ten sonra. Cozumu araniyormus bakalim ne olacak?

legolas29

legolas29

Üye
Valla o bende de var rami yuksek tut belki fark eder

arthur90

Üye
xperia s home launcher apksini yükleyin kasma vs kalkıyor ortadan

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bu sorun sanırım ICS 4.0.4'ün kronik bir sorunu ve kesin bir güncelleme gelmezse ayvayı yedik gibi görünüyor. Bende Angry Birds kasıyor, menüleri çok yavaş kaydırınca piksel piksel kayıyor (kare kare kayıyor). Modern Combat 3 kasmıyor ama RAM ilk defa yetersiz geldi.

Deneyelim bakalım :hmmm

Bu sadece ve sadece ev ekranı için.

__xXx__

__xXx__

Üye
beyler anlamıyorum bende de 4.0.4 var angry birds de menü geçişlerinde kasmayi bırakın need for speed shift te falan bile kasmiyor

PriZm

PriZm

Üye
Arkadaşlar sony hatalı yazılım çıkarttı işte.bence custom rom yükleyin kurtulun.kasma derdiniz kalmaz.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Arkadaşlar sony hatalı yazılım çıkarttı işte.bence custom rom yükleyin kurtulun.kasma derdiniz kalmaz.

Ben rom yükleyebilsem eski orjinal romuna dönerdim :D

beyler anlamıyorum bende de 4.0.4 var angry birds de menü geçişlerinde kasmayi bırakın need for speed shift te falan bile kasmiyor

Kişiden kişiye göre değişir. Ev ekranına az widget/kısayol eklemişsen, az uygulama kurmuşsan, angry birds gibi 2D oyunları oynamamışsan sorunu görmezsin. Xperia Pro, Sony'nin resmi forumunda kamerasının hatalı olduğunu birçok üye söylemiş ve çözüm bulunamamış.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
legolas29

legolas29

Üye

Alakasi bile yok.Sony deki muhendisler bilmiyor mu yanlis yazilim olup olmadigini bilmiyecekler.Ve ram de yer burakilirsa kasma olmuyor bende suan yok...

PriZm

PriZm

Üye
Alakasi bile yok.Sony deki muhendisler bilmiyor mu yanlis yazilim olup olmadigini bilmiyecekler.Ve ram de yer burakilirsa kasma olmuyor bende suan yok...
1.sendeki Custom Rom yüklü t20.
2.Neden? bildikleri halde hatalı yazılım çıkartamazlarmı? Nokia'nın 5800 a neler yaptığını hatırla derim.v40 gibi ne güzel güncelleştirme getirmişlerdi ama bu seferde radyoyu bozdular. telefonun radyosu bundan 3-4 güncelleme sonrasında düzeltildi.
3.ramde yer bırakma olayı illaki kullanıcının elinde değil.LMK olayı var.biraz araştır.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

2.Neden? bildikleri halde hatalı yazılım çıkartamazlarmı? Nokia'nın 5800 a neler yaptığını hatırla derim.v40 gibi ne güzel güncelleştirme getirmişlerdi ama bu seferde radyoyu bozdular. telefonun radyosu bundan 3-4 güncelleme sonrasında düzeltildi.
3.ramde yer bırakma olayı illaki kullanıcının elinde değil.LMK olayı var.biraz araştır.

:alkis :alkis

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
yaklaşık 2 yıldır 5800 kullanıyorum hiç bir kronik sıkıntısı yok.Inşallah neo v yi alıncada sıkıntı çıkmaz

legolas29

legolas29

Üye

Sony ile t20 ayni sey mi? Ayrica o nokia hem o ics cikmadan adamlar en az 100 kere kontrol bilmem ne yapiyor.T20 me gelince zaten t20 cikarken ozellikleri belliydi..O ozellikleri yanlis olsa ne olmasa ne...Ram olayina gelince kullanici ile alakali degil mi :) asil sen arastir...Ben neo v de istersem 200mb da yer birakirim 80 mb da...Ki suan 200 e yakin..

PriZm

PriZm

Üye
Sony ile t20 ayni sey mi? Ayrica o nokia hem o ics cikmadan adamlar en az 100 kere kontrol bilmem ne yapiyor.T20 me gelince zaten t20 cikarken ozellikleri belliydi..O ozellikleri yanlis olsa ne olmasa ne...Ram olayina gelince kullanici ile alakali degil mi :) asil sen arastir...Ben neo v de istersem 200mb da yer birakirim 80 mb da...Ki suan 200 e yakin..
Google amcaya "Android Low Memory Killer" (LMK) yaz bulursun ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt