---- [ SATILDI] --- iPhone 3G 8GB - TEMİZ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
brs.kzlky

brs.kzlky

Üye
    Konu Sahibi
---- [ SATILDI] --- iPhone 3G 8GB - TEMİZ
Sahibinden.com aracılığıyla ürün detayına bakabilirsiniz, ilan no : 85078496

Marka : Apple

Model : 3G

Hafıza : 8GB

Donanım/Yazılım : Hiçbir türlü donanım ve yazılımsal sorunu yoktur.

Kozmetik : Resimler profesyonel fotoğraf makine ile çekilmiştir. Genel olarak 10/8.5 diyebilirim. Ekranında bir tane bile çizik yoktur. Fakat arka kapağında hemen hemen her iphone daki gibi kılcal çizikler ve sarj söketi bölümündeki kapak çatlağı vardır. Lütfen detay için en alt tarafı okuyun.

Cihazda 4.2.1 versiyonu yüklü ve jailbreak yapılmıştır. İstenirse versiyonu düşürülür veya yükseltilir.

İsteyene get açılır. Kapıda ödeme ilede yollanabilir. Komisyon ödemek şartıyla

FİYAT : 350 TL !

CEP: 0539 210 05 14 (Türkcell-Sms ile de iletişime geçebilirsiniz) Barış KIZILKAYA

Mantıklı takas tekliflerıne açığım.

Ürün fiyatı 400 tl olursa koruyucu arka kapak, sarj aleti, usb kablo ile gönderilecektir. Ayrıca Arka kapak istenilen renkte yani beyaz veya siyah olmak üzere hiç kullanılmaış 1. sınıf kapak ile değiştirilecektir. Ekranında bir tane bile çizik olmadığı için sıfır ayarında aksesuarlı telefon olacaktır. Mat ekran koruyucu takılacaktır.

ürün satılmıştır. konu silinebilir

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
nokia n8 ile takas düşünürmüsün?

aşkım34

Üye
hmm fiyat neden düşük acabaa::hmmm

brs.kzlky

brs.kzlky

Üye
    Konu Sahibi
fiyatı düşük tuttuğumun bende sonradan farkına vardım, yani piyasayı inceledikten sonra. pişmanım ama herkes gördü birkere. yükseltsem ayıp olur. isteyen yüksek fiyat verebilir ama :)

---------- Eklendi @ 19:18:50 ---------- Yazıldı @ 19:17:57 ----------

nokia n8 ile takas düşünürmüsün?

tabii ki hocam. hemen hemen her alt ve üst model pda telefonlarla takas düşünülür

nethosak

Üye
n97 ustune 100 lira verebilirim

brs.kzlky

brs.kzlky

Üye
    Konu Sahibi
n97 ustune 100 lira verebilirim

teşekkür ederim ama kusura bakmayın hocam ilgilenmiyorum. Yanlış anlaşılmasın n97 ye 250 tl vermeyeceğim için ilgilenmiyorum

---------- Eklendi @ 21:36:02 ---------- Yazıldı @ 21:25:20 ----------

fiyatta anlaşırsak neden olmasın :)

---------- Eklendi @ 21:44:15 ---------- Yazıldı @ 21:36:02 ----------

Kusura bakmayın arkadaşlar. Bu forumda fiyatlar çok uçuk.örneğin 300 liralık telefona 500 lira fiyat çekiliyor. Ben aranıza daha yeni katıldım ama benim fiyatlarım bence her zaman uygundur. Neden ucuz, bozuk mu diye sorular gelmesin bu nedenle aklınıza. Dolandırıcı değilim. Telefonumun ederi, piyasası neyse onu yazarım. Takasta da sadece pda telefonlarla ilgileniyorum. Nakit satış ve uyguna sattığım telefona lütfen takas teklifi gönderdiğinizde benimde yerime koyun kendinizi. Hadi piyasadan aşağı fiyat verilmesini geçtim, piyasadan daha pahalıya veriliyor telefonlar, hem de takasa girilmesine rağmen. Bu tür arkadaşlara sesleniyorum, siz fiyatınızı yüksek tutarsanız benimde sizlere bu telefonumu satışım 450 tl. Buna göre verin fiyat tekliflerinizi. Allah aşkına UÇMAYIN!!!

JOURNALIST

JOURNALIST

Üye

---------- Eklendi @ 21:44:15 ---------- Yazıldı @ 21:36:02 ----------

Kusura bakmayın arkadaşlar. Bu forumda fiyatlar çok uçuk.örneğin 300 liralık telefona 500 lira fiyat çekiliyor. Ben aranıza daha yeni katıldım ama benim fiyatlarım bence her zaman uygundur. Neden ucuz, bozuk mu diye sorular gelmesin bu nedenle aklınıza. Dolandırıcı değilim. Telefonumun ederi, piyasası neyse onu yazarım. Takasta da sadece pda telefonlarla ilgileniyorum. Nakit satış ve uyguna sattığım telefona lütfen takas teklifi gönderdiğinizde benimde yerime koyun kendinizi. Hadi piyasadan aşağı fiyat verilmesini geçtim, piyasadan daha pahalıya veriliyor telefonlar, hem de takasa girilmesine rağmen. Bu tür arkadaşlara sesleniyorum, siz fiyatınızı yüksek tutarsanız benimde sizlere bu telefonumu satışım 450 tl. Buna göre verin fiyat tekliflerinizi. Allah aşkına UÇMAYIN!!![/QUOTE]

Sonuna kadar katılıyorum dostum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt