[sat/tak] nokia n8 garantili+kutulu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
reckless28

reckless28

Üye
    Konu Sahibi
[sat/tak] nokia n8 garantili+kutulu
Merhaba arkadaşlar,şu an elimde kullanmış olduğum gri N8 telefon mevcut. N8'imi iphone 4 almak için satıyorum. Telefonumda ne kapanma ne donma gibi sorunlar yoktur kesinlikle. Telefonum 9 ay daha garantisi vardır ve kutusu vardır. Kutusunda hdmi kablo ve sarj aleti mevcuttur,usb kablosunu kaybettim bulabilirsem eger onu da gönderirim. Kulaklığı var ama silikonları cıktı sorunsuz çalışıyor ve isterseniz gönderirim. Silikon kılıfta kullanmıştır o da gönderilecektir.Telefonumun durumu ise;en ince ayrıntısına kadar yazıyorum birkaç darbe sonucu ki çok ufak darbeler,boya soyulması ve bozuk paraların verdiği ufak cizikler mevcut kullanıma engel degildir. Ekran jelatinle kullanılmistır ama ben yinede alacak arkadasa ekran jelatinini yenileyip göndericem. Garantiye 1 defa gitti o da format icindi. Telefon made in finland malıdır. Telefonla ilgili sorularınız varsa PM'den iletişime geçebilirsiniz.

FİYAT=550 TL'dir.

TAKAS=Sadece iphone 4 ile vardır,üstünü konusuruz.

koruma2412

Üye
İphone 4 var dusunursen ara 05367926677

koruma2412

Üye
Mrb telefonu vodafondan aldim os 5.1.1 yuklu suan 1 bucuk seneye yakin garantisi var her iki tarafinfa ekran jelatini ile kullanmaktayim 1650 diyorum.

reckless28

reckless28

Üye
    Konu Sahibi
Panti60

Panti60

Üye
Benim sapasağlam Nokia x2 imle takas edelim mi.

rapidline

Üye
5800+se215+2 adet 8gb hafıza kartı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt