şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cep_telefonu

Üye
    Konu Sahibi
şarj sorunu
Telefonum su sebebiyle garip bir sekilde bozuldu. Sarj tutmuyor sadece fişe takinca calisiyor. Cep telefonu oldu fiş telefonu. Hep sifir şarj gosteriyor dolmuyor. Fisi cekince kapaniyor. Android 4 yaptim duzelir diye işe yaramadi. Bu arada baska herseyi calosiyor. Kamera internet radyo vs.. Fise takincada sanki sarji dolarmis gibi ısınıyor bile. Hep sifir yaziyor. Bataryayida once disarida harici doldurup takinca fite aciliyor. Bu durum yazilimla duzelir diye okudum forumlarda kernel diye bir sey varmis. Bu konuda bana Allah rizasi icin yardimci olacak bi bilen var mi acaba?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Kardes bi farklı batarya dene sıvı teması yapmış belli suyla temas halinde hemen bataryayın çekmen iyi olurdu battaryanı çıkarıp saç kurutma makinasıyla biraz telefonun içine tut derim tekrar dene olmazsa farklı batarya dene bi

cep_telefonu

Üye
    Konu Sahibi
Hepsini yaptim. Bataryayi cikartip iyice kuruttum. Ama nafile hala bu sekilde calisiyor. Nasil duzelir baska bi caresi yok mu acaba programlar vasitasiyla. Bataryayida degistirdim yeni batarya ilede aynisini yapiyor. Boyle sorunu olan baskalari custom kernel diye bir programla duzeltiyorlarmis ama ayrintili bi bilgi bulamadim. Bu program hakkinda yardim istiyorum. Cevap verdiginiz icin ayrica tesekkur ederim. Insallah bu program hakkinda bilgisi olan bi arkadas yardim eder...

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Rica ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...