Samsung wave lütfen yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

shelby-15

Üye
    Konu Sahibi
Samsung wave lütfen yardım edin
telefondan samsung apps e girdiğimde 1.5 tl gidiyor bu herkeste gidiyormu bu kadar para.wifi üzerinden internete ve samsung apps e girmeyi denediğimde girmiyor bağlantı yok diyor ve hata veriyor ama wifi değilde normal gsm operatöründen girdiğimde mükkemmel bir şekilde giriyor.biraz karışık oldu ama lütfen yardım edin.ha bide samsung apps girince 1.5 tl gidiyor samsung apps ücretsiz değilmi...nagivasyona girincede 1.5 tl gidiyor

adelante55

adelante55

Üye
walla ben de devamlı kiese ve telefonumdan apps'a bağlanıyorum ama hiç öyle birşey görmedim.

shelby-15

Üye
    Konu Sahibi
kies i de bir türlü çözemedim.evdeki pc im de internet yok kies görmemesi o yüzden olabilirmi

__black__

__black__

Üye
bende wifi bağlantısıyla samsung appse giremedim bilen varsa yazarsa sevinirim

adelante55

adelante55

Üye
internetin yoksa zaten kiesi çalıştırsan bile programları göremezsin. ama diğer özelliklerden yararlanabilirsin.
wifi ile de samsung apps a girdim bi sıkıntı olmadı.

tektabancam

Üye
ben giriyorum paket veriyi kapattım gsm den girmiyor wifi yi açayımmı diyor şifre vs. sonra giriş yapıyor fakat üye olmadım kredi kartı bilgisi istiyor

adelante55

adelante55

Üye
ilk 15 TL lik bedava kuponu kullanabilmeniz için cepten samsung apps'a bağlanıp oturum açmanız gerekiyo sanırım, kredi kartı bilgilerinizi giriyorsunuz ve ilk alışverişiniz bedava oluyo ama tek bi seferde alışveriş yapabiliyorsunuz. 15 TL dolana kadar değil o yüzden ne kadar ücreti fazla olan bişe alırsanız o kadar iyi. ama ondan sonraki alışverişleriniz kredi kartınız üzerinden parayla yapılıyor

shelby-15

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim probleme bir çözüm bulsak acil lütfen

adelante55

adelante55

Üye
internetin yoksa kiesle gelen programları göremezsin

shelby-15

Üye
    Konu Sahibi
peki wifi üzerinden samsung apps e girmiyor bağlantı yok diyor.ama normal telden girince giriyor ama para gidiyor bu herkeste böle mi

merdo85

merdo85

Üye
ben vodafone kullanıyorum.vodafonun günlük cepnet tarifesi var günde sadece 50 kuruşun gidiyo ama sınırsız internet veriyo.cepten nerdeyse tüm işini halledersin

Zlatimovic

Üye
ben wifi üzerinden hem ewde hemde işyerinde Apps'e girdim ve bir dolu prgram oyun indirdim ama tek kurusum gitmedi...
Orda üye olmayada gerek yok paralıların fiatı belli zaten... deilse boş yazıyor ve rahatlıkla yükleyebiliorsunuz bedavadan...

Daha farklı bir sistemde ben yanlıs ybıorsam bilgilendirin lütfen...(yani sonradan girmesin bize ... :) )

cataron

cataron

Üye
Arkadaşlar Ayarlar>Bağlantılar--Paket Veri Kullanı kapatırsanız şebeke üzerinden nete bağlanmazsınız, eğer nete bağlanacağız bir program çalıştırırsanızda wifi devreye giriyor açılsın mı diye uyarı geliyor. Yani şebeke yok ücret yok, sörfe devam.. ;)

djorhan

Üye
kards kolayı var sende benım gıbı tamamıyla int kapattır sadece wi-fi kullan kafan rahat olsun benım Gibi :)

shelby-15

Üye
    Konu Sahibi
tmm sorunu çözdüm tşk ederim :D

atkn31

atkn31

Üye
sim kartı çıkar aç teli bağlan :P

tr-trance

Üye
ben turkcell kullanırom.teli yeni almıştım.ole geziniordum.çözmeye çalışıordum:)) sonra bana mesaj geldi.internete 1 mg lik giriş yaptınız 100 mb şu kadar falan die.bende turkceli aradım.evet dediler siz hattanızdan nette girmişsiniz.ama dedim ben wifi kullandığım zannediordum dedim.onlarda wifi hattınızda bi sorun olduğunda yani wifi koptuğunda turkcell otamatik olarak internete girer dediler.bende nasıl yani deidm benim haberim olmadan mı:::S:S evt dediler.peki dedim nasıl engel olabilir bu durama.zor engel olursunuz dediler sürekli takip etmeniz gerek dediler.peki dedim ne kadar ücret yansımış faturam dedim.5 tl dediler.sadece 1 mb için 5 tl!!!.dedim o zaman ben hattımdan nette girmek istemiorum böle her dakka kontrolunü yapamam dedim.o zaman hattınızı internete kapatın dediler.şu an hatımı internete kapattım.sadece wifi dan giriorum.hiç bi sorun kalmadı:)

aggio

Üye
wave wifi sıkıntısız çalışmaktadır sorun olan cihaz işletim sisteminden kaybnaklı olabilir ama bada işl. sis. çok başarılı şimdiye kadar en ufak sıkıntısı olmadı

TUHAN67

Üye
peki wifi üzerinden samsung apps e girmiyor bağlantı yok diyor.ama normal telden girince giriyor ama para gidiyor bu herkeste böle mi
demekki bulunduğunyerde wifi yok dostm.kablosuz net olması gerekiyor.yani interneti olan biyerden yayın yapılması gerekiyor kablosuz modemle.eğerki yok diyorsa bulunduğun yerde herhangi bir kablosuz net wericisi yoktu.en basiti bu daha basit anlatamam :allalla:

memoakilli

Üye
bende b3410 var internete giriyom hemen şebeke hatası diyo ne yapabilirimm

Üst Alt