samsung wave 2 aldım program yukleme falan bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

oflu.ibo

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave 2 aldım program yukleme falan bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?
teşekkürler şimdiden

kariz_matik91

Üye
kardeş program bulabildinmi ki ?

mkarakas058

mkarakas058

Üye
Kardeşim bada 1.2 yüklüdür o yüzden spoof (yani ücretli programı beleş kullanma olayı) olayı sakat şimdilik yapacagin tek işlem samsungapps e girip oradan ücretsiz uygulamaları yüklemek olacak.... oda basit işlem kurcalayarak yaparsın......

tema ve widgetleri internetten ara bul kafana göre tele usb ile at menü>dosyalarım> attığin yere git çaliştir işlem tamam

> Navigasyon olayı işe şimdilik ndrive yasaldışı yollarla tam sorunsuz yüklenebiliniyor site içinde konular var takip et...

> Birde sana tavsiyem ashalp 5 oyunu korede beleş bende yapiş hemen kiesden koreye gir üzresiz oyunlardan bulursun tele kur.....

Bizde faaazla bişe yapamıyoz bada 1.2 spooof tam ve sorunsuz sekilde çözülmesini bekliyoruz haa birdde bada 2.0 çıkacak diyolar kii çıkacak muhtemelen bada 2.0 çıkınca gene spoof olayı sorun olacak gene beklemekten yana çaremiz olmayacak :=(((((((((

pcwolf

pcwolf

Üye
Badayi düşünüyodum ama bu spoof olayı felan nasıl bekleniyo bilmiyom, muhtemelen yeni sürüm gelince uygulamalar felan da uçacak, o zaman da ücretli uygulama yüzünden millet sıyıracak?

[Qustah]

[Qustah]

Üye
bende spoof yapamıyorum bea :S telefonu şubat ayında aldım. spoofu bitirmiş Samsung.. 2.0 ' ı bekliycez mecburen.. bu wave ile ilgili program oyun vs. gibi tam takır herkezin bir arada olduğu bi site varmı arkadaslar. samsungwaveforum hariç ama. türkçe iyi bi site yokmu.. arıyorum arıyorum bulamıyorum !! para ile bir sürü oyun almayı düşünüyorum bide.. wirelesle. :D

pcwolf

pcwolf

Üye
Aklıma tam yatacakti ki vazgeçtim wave2 almaktan:)

Lacrymosa

Üye
Spoofu bitirmiş diye bir şey olamaz. "Her versiyonda" oluyor. Yapamayınca kalktı demeyin. Bunu samsung engelleyemez. Telefonunuza ışın mı gönderiyor??? Telefonunuz dün neyse bugün de o.