Samsung SGH-L700 , Oyun Yükleme vs.

Sponsorlu Bağlantılar

bahad124

Üye
    Konu Sahibi
Samsung SGH-L700 , Oyun Yükleme vs.
Arkadaşlar Benim Telefonum Samsung L700 Ve ilk aldığım zaman Oyun yüklemeyi becerememiştim Her yeri aradım Taradım ama bi sonuca zor Ulaştım Çünkü her konuda eksik paylaşım vardı şimdi ben Tam anlatımla Herşeyi açıklığa kavuşturacağım :)

Öncelikle Bir Usb kablomuz olmalı.
Oyun yükleyebilmek için Bilgisayarımızda Windows Media Player 11 olması şart...
Media Player 11 yoksa Hemen kuruyoruz ve işlemlere geçiyoruz..

1- Telefonumuzun Ayarlar/Telefon Ayarları/USB ayarlarından Medya oynatıcıyı seçiyoruz
2- Telefonumuzu Bilgisayarımıza Bağlıyoruz
3- Bilgisayarım'a giriyoruz ve orada Telefon işaretli bir harici bellek çıkıyor
4- Orada Card,Phone diye iki seçenek çıkıyor biz phoneye giriyoruz
5-Phonenin içinde ''Games'' isimli Bir dosya oluşturuyoruz
6-Bu dosyanın içine yüklemek istediğimiz oyunun hem Jar, hem de Jad dosyalarını Buluyoruz
7-Yükleyeceğimiz oyun adında bir dosya açıyoruz (Örn: AgeofEmpire dosyası açıyoruz içine AgeofEmpire.jar ve jadını atıyoruz İsimler aynı olmalı..)
8-Dosya atma işlemi bittikten sonra Telefonu Usbden çekiyoruz .

Evet şimdi oyunun kurulması için Javayi Update edeceğiz ;
Öncelikle Telefonumuzun Ekranına *#6984125*# Kodunu yazıyoruz Karşımıza çıkan menüden 4ü Internalsı Seçiyoruz, Master istiyecek o da ; *#9072641*# yazıyoruz ve karşımıza çıkan menüden 7yi Storage Settingsi seçiyoruz O menüdende 2 yi Java uptadeyi seçiyoruz ve Java Güncelleniyor diyor, Güncellenme tamamlandi deyince Geri çıkıyoruz ve oyunlarımız yüklenmiş oluyor ,,,

asiiwett

Üye
samsung telefonumu pc ye bağlıyorum ve kamera gorunumunde bır harıcı bellek çıkıyor.içine girince kart ve telefon klasoru cıkmıyor.her dosyadan ıkı tane ımage,vıdeo,goruntu klasorlerı cıkıyor..yanlıs nerde?(mediaplayer 11 yüklü.kablo ıle bağlıyorum)

bahad124

Üye
    Konu Sahibi
samsung telefonumu pc ye bağlıyorum ve kamera gorunumunde bır harıcı bellek çıkıyor.içine girince kart ve telefon klasoru cıkmıyor.her dosyadan ıkı tane ımage,vıdeo,goruntu klasorlerı cıkıyor..yanlıs nerde?(mediaplayer 11 yüklü.kablo ıle bağlıyorum)
Telefonun ayarlarından Medya oynatıcıyı seçtinmi ?

asiiwett

Üye
seçtim seçtim..yazılı olan herşey yapıldı..ancak telefonu kablo ıle bagladıgımda resim yöneticisi diye bişey cıkıyor...harici bellek değil..foto makinesi benzeri bir resim beliriyor..oyunlar da jar ve jad bırlıkte mı olacak?ve sitede L700 için oyun bulamıyorum..oyun dıye aratıyorum yükleme yazsı cıkıyor.thanks

bahad124

Üye
    Konu Sahibi
seçtim seçtim..yazılı olan herşey yapıldı..ancak telefonu kablo ıle bagladıgımda resim yöneticisi diye bişey cıkıyor...harici bellek değil..foto makinesi benzeri bir resim beliriyor..oyunlar da jar ve jad bırlıkte mı olacak?ve sitede L700 için oyun bulamıyorum..oyun dıye aratıyorum yükleme yazsı cıkıyor.thanks

Hmm eğer sounca öyle ulaşamıyorsan Samsung Pc studio 3 ü yükle Ve telefonun usb ayarlarında Smasung pc studioyu seç ve Studiodan Phone explorer var ordan dosya aktarmaya çalış :) Evet oyunlarda Jar ve Jadın olması lazım sanırım burda biraz oyun var :D

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca oyun yüklemek için vodafone isen bi internet paketi yap 8 liraya sınırsız sivaswap.wen.ru gibi sitelerden direk telefona oyun kurabilirsin :D

Üst Alt