Samsung S5620 Monte ( Fiyatı / Özellikleri / Resimleri )

Konu, 'Teknoloji Haberleri' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 601 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. 2009 yılında dokunmatik ekranlı cep telefonlarıyla pazar payını yükseltmeyi başaran Samsung firması, 2010 yılında da pazar payını yükselterek artık Nokia’nın elinden liderlik koltuğunu almayı planlıyor. Bunun için 2010 yılında daha az maliyetli, ancak daha geniş bir teknik yapıya sahip olan dokunmatik ekranlı cihazlarını tanıtacak olan firmanın S5620 Monte isimli yeni cihazının resimleri ve teknik detayları internet ortamına sızdırıldığı iddia edildi. İşte cihazın olduğu ve sızdırıldığı iddia edilen teknik detaylar;

• 3.0 inç genişliğinde dokunmatik ekran,
    • TouchWIZ arayüzü,
    • HSDPA şebekesi desteği,
    • 200 Megabaytlık dâhili bellek,
    • MicroSD kart yuvası,
    • 3.2 Megapiksel veya 5.0 Megapiksel kamera,
    • Wi-Fi ve GPS desteği,
    • Bluetooth ve 3.5 mm jak girişi,

< Resmi açmak için tıklayın >

( Samsung S5620 Monte Olduğu İddia Ediliyor! )

2010 yılının ilk çeyreğinde tanıtılıp, ikinci çeyreğinde satışa sunulması beklenen cihazın fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil.

Samsung S5620 Monte ( Fiyatı / Özellikleri / Resimleri ) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. tasarım olarak çok güzel

3. Estetik bi telefon ;)
  4. bellek kartı giriş yeri var demi bide en fazla kaç gb bellek kartı kladırıyo
  5. bildiğim kadarıyla 16 gb,bu telefonu almayı düşünüyorum
  6. ben bu telefonu aldım ikinci günüm şu an gps google map ten konumumu veriyor ama navigasyon proğramı nasıl kurulur veya ilave proğramlar nasıl atılır bilmiyorum bilen varsa yardım lütfen..
  7. Ii tel ama interneti vasat

--------------- Ekleme ---------------

Hani video flas istiyo
  8. saolasın allahınizniyle alıcam :)
  9. Güzel Telefon...:) Tek kötü yanı İşletim sistemi yok...:)
  10. arkadaşlar size bir soru soracagım cok acil. ben monteyi alalı 4 ay oldu.çok da memnunum.ancak menüde sayfaları değiştirirken çok takıla takıla değişiyor.sanki bir bilgisayarın bir oyuna ekran kartı yetmeyipte oyunun esnek çalışmaması gibi. umarım anlatmak istedigimi anlatmışımdır :D bnmbu sorunuma (acil) bir çözüm bulrsanız çok mutlu olrum :D şimdiden saolun :)
  11. 1 hafta içindde monte almam lazım
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.