samsung s4 turkce dil ekleme

Konu, 'Sony Android Yazılım' kısmında hbo2488 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2139 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung s4 turkce dil ekleme

Arkadaslar ben uzun yillar iphone kullandiktan sonra samsung s4 aldim cok yabwnciyim telefona is icin malezyaya gittigimde ordan aldim telefonu dil seceneklerinde Turkce yok asya kokenli oldugu icin sacma sapan diller var isin kisacasi ben bu telefonu nasil Turkce yaparim lutfen yardim

Yazan: hbo2488

samsung s4 turkce dil ekleme konusuna benzer içerikler

1. n8 turkce dil ( 6 Mart 2011 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaslar n8 turkce dil yukleme konusunda yardimci olurmusunuz nss ile olmadi nasil yaparim
  2. Samsung GT-S5690L Turkce Dil Yok. ( 23 Ocak 2013 | Android Genel )

Elimde bir adet Samsung GT-S5690L var. Tr dil secenegi yok. Ve yazilimi guncelleyemiyorum. Bilen varsa yardimci olabilir mi ?
  3. Turkce karakter ekleme? ( 9 Şubat 2013 | Modifikasyon Genel & Destek )

http://www.maxicep.com/s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/nokia-5250-rm-684-byhero-belle-v1-2-mukemmel-hiz-754747.html arkadaslar dediim gibi yukardaki fwyi bi yabnci siteden alip duzenledim ama turkce karakter yok .O napmaliyim?
  4. samsung innov i8510 turkce dil nasıl yuklerim?lutfen yardım ( 6 Haziran 2013 | Samsung )

selam arkadaslar herkese kolay gelsin. bende samsung innov i8510 cep telefonu var dili ingilizce buna nasıl turkce yuklerim?. yardımcı olan olmayan herkese tesekkurler saolun kolay gelsin arkadaslar.
  5. Samsung Galaxy S4 Türkçe Dil Sorunsalı ( 22 Kasım 2013 | Samsung Android Yazılım )

Arkadaşıma China Mobile'dan Galaxy S4 geldi, Türkçe dil seçeneği yok şu an İngilizce. Nasıl Türkçe yapabiliriz ????@ANIL abi bir el at :)Symbian yazılım destek böyle miydi ya, Symbian bitti Maxicep'i de bitiriyor
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 9:21:41