Haber Samsung S3 Şarj Problemi Yardım ?

Sponsorlu Bağlantılar

recomanbey

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S3 Şarj Problemi Yardım ?
ARKADAŞLAR SON 3 GÜNDÜR TELEFONUM ÇOK AĞIR ŞARJ OLUYOR 2 3 TANE ŞARJ ALETİ ALDIM FAKLI USB KABLOSU ALDIM DURUM AYNI TELEFON COK AĞIR ŞARJ OLUYOR NEDEN OLABİLİR

Not [bilgisayardan şarj ederken eskisi gibi şarj ediyor ama ağır]

teşekkürler önerilerinizi bekliyorum ...Konuyla ilgilenen ?

jr_arif

jr_arif

Üye
ARKADAŞLAR SON 3 GÜNDÜR TELEFONUM ÇOK AĞIR ŞARJ OLUYOR 2 3 TANE ŞARJ ALETİ ALDIM FAKLI USB KABLOSU ALDIM DURUM AYNI TELEFON COK AĞIR ŞARJ OLUYOR NEDEN OLABİLİR

Not [bilgisayardan şarj ederken eskisi gibi şarj ediyor ama ağır]

teşekkürler önerilerinizi bekliyorum ...Konuyla ilgilenen ?
Benim s3 te son gunlerde yavas sarj olmaya basladi kardesim aksam takiyom bende sarja sabah aliyorum

wasp180

Üye
bendede aynı sorun vardı şarj aletini değiştirdim 3 4 kere sonunda düzgün şarj edeni buldum orjinal şarj aleti kullan.

recomanbey

Üye
    Konu Sahibi
hocam elimdeki şarj aleti felan orjinal bilgisayara takılı suan örnek bilgisayarda eski hızında sarj ediyor
yazılımsal bir problem olabilir mi bir de bu orjinal şarj aletleri ne kadar
bendede aynı sorun vardı şarj aletini değiştirdim 3 4 kere sonunda düzgün şarj edeni buldum orjinal şarj aleti kullan.

guneylim

guneylim

Üye
yavaş şarj kesinlikle yazılımsal bir sorundur odin ile daha akıcı rom yükleyin veya format atmak ta yeterli olabilir ama işletim sistemi karışmışsa en güzeli yeni rom bu durumun olası sebepleri yükleyip sildiğimiz program tema vs kalıntıları olabiliyor ne yazık ya bunları tektek arayıp temizlemek lazım yada rom atıp herşeyi geride bırakmak

seyfipasa

seyfipasa

Üye
Bendede aynı sorun oldu 12 saatte bile şarj olmuyordu sonra bir iki şey yaptım 2s35dk da sarj %100 oluyor

1.şarj aletini yenileyin(eğer bozuk olduğunu düşünüyorsanız )

2.
arama yerine *#0228# yazıp çıkan quick start butonuna basın şarj yüzdesi aşagı inecek ve şarja takın eğer hala yavaş gidiyorsa tekrar bu işlemi yapın. (ben her şarjdan önce yapıyorum 5 aydır bataryada herhangi bir sorun olmadı.)

Dipnot:
bunlara rağmen hala sorun yaşıyorsanız şarj giriş yerinde problem vardır garanti yolu görünmüştür.
İyi Forumlar.

recomanbey

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hocam teşekkürler deniyecegim olmazsa servis yolu gözüktü

Üst Alt