Samsung s3 mini 2.el fiyatlari

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında LordSeco35 tarafından paylaşıldı. Okunma: 11569 | Cevaplanma: 6

1. Samsung s3 mini 2.el fiyatlari

Arkadaşlar Mart gibi A-101'den s3 mini aldım ve kullanıyorum memnunum. Model yükseltmek istiyorum cihazı 1 gün bile ekran filmsiz kullanmadım çok temiz beyaz orjinal kulaklığın hiç açmadım kendi kulaklığımı kullandım üstünde çıkan ilk jelatin bile kutuda duruyor. usb kablosunuda 1 yada 2 kere kullandım. tahmini olarak piyasası nedir sizde öneri ve bilgi istiyorum iyi forumlar. Slikon kabıyla kullandım hep 1 tane kılcal çizik ya vardır ya yoktur.

Yazan: LordSeco35
  2. valla sıfırı 700.ikinci elini bulsam 550den fazla vermem ben

3. 500 tl eder heralde

4. A101dekiler benin bildigim ithalat garantili o yuzden max 500eder

5. 500-550 civarı diyorsunuz yani arkadaşlar. peki takasta fiyatı nasıl tutmalıyım?

6. Kardes Goldda fiyatlar surekli dusuyor. Daha 2 ay once 749 Tl den sattilar. O yuzden en fazla 500 Tl eder. Ama takas vs durum bile olsa fiyat dusme. Bursa Osmangazide bir telefoncuda 2. el s3 mini vardi. Cizikleri oldugu halde aksesuarsiz 530 Tl diyordu. Anlayacagin fiyattan odun verme.

7. yardımların için sağol kardeş çok memnunum ekranı biraz küçük gelmeye başladı birde s4 çıkınca bakalım :)

Samsung s3 mini 2.el fiyatlari konusuna benzer içerikler

1. Süper fiyatlar samsung galaxy s3 --s3 mini--note 2 ---beam ----iphone 5 ---flip cover kiliflar ( 15 Aralık 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

http://www.sanalpazar.com/urunalin__selcepaccessories ürünler aynı gün kargoa verilmektedir stoktan teslimdir tüm sorularınız yanıtlanır.. piyasada 40-70 tl arasında satılan koruyucu kılıflardır...
  2. Flip cover kiliflar şok fiyat samsung galaxy ace-galaxy ace 2-s3-s3 mini-note 2-beam-iphone 5 ( 24 Aralık 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaşlar firsatlarimizi maxicep ailesine sunmaktan gurur duyarim ürünlerimizin hepsi stoktadir flip cover kiliflarimizi piyasada orjinal diye satarlar ucuz olmasi sizi yanitlmasin ayni ürünlerdir. Hepsi a kalitedir ürünlerimiz yaninda extra...
  3. Samsung Galaxy S3 Mini - Galaxy Ace 2 ( 27 Mart 2013 | Samsung Android Yazılım )

Merhaba arkadaşlar. Yazın bu iki telefondan(s3 mini-ace 2)'den birini alacağım hem o zamana kadar telefon fiyatları bayağı düşecek. Ama bu iki telefon arasında kalıyorum. Zaten 22 Nisanda ace 2 JB güncellemesi alacakmış. Bu iki telefon arasında...
  4. s3 mini fiyati morhipo ( 26 Nisan 2013 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar s3 mini morhıpo.comda 709 tlye kadar düşmüş. Bu bana cok ucuz gibi geldi. Bunda bir iş olabilir mi? Yoksa abime alicam telefonu. Telefonu kullanan arkadaşlar telefonda oyunlara rahat oynayabiliyor mu? Şarjı filan nasil gidiyor?...
  5. Samsung S3 Mini Ram ( 24 Haziran 2013 | Samsung Android Yazılım )

Merhaba arkadaşlar ben s3 mini de 1gb ram olduğunu biliyorum ancak görev yöneticisine girdiğimde 804 mb görüyorum bu normalmi bunun yaklaşık 350 mbtı kullanılıyor geriye 450 mb gibi bi ram kalıyor bu normalmidir
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 11:18:30