samsung m8800 pixon 3g ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adnan032

Üye
    Konu Sahibi
samsung m8800 pixon 3g ayarları
arkadaşlar samsung m8800 pixon için internetten özelliklere bakıyorum 3G var diyor. samsung telefonumun menülerinde geziyorum 3G diye birşey yok. avea kullanıyorum 3g sorgulama yaptırdım yine yok dedi.
avea online işlemlerden telefonum

Marka
: ERICSSON
Model : T100

olarak gözüküyor ne yapabiliriz. ben direk online işlemlerden 3g aboneliği başlat dersem telefonumun ericson t100 olmadığı anlaşılacak ne önerirsiniz?

ageto

Üye
Aslında anlaşılır ama benimde aynı şekilde ayarları elle yaptım internete giriyorum ama mms atmıyorum . İnternete 3G hızında bağlanıyor 3G görüşmede yapıyorum sorun yok ama yakalama işi piyangoysa her an yakalanabilirim.

hidayet02

hidayet02

Üye
Telefonuna T100 ün imei'ni Yüklemişler...

Telefoncular Genellikle Hurda Telefonları Bu Nedenle Alıyorlar...

İyi Forumlar...

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Arkadaşım anlaşılma gibi bir durum olamaz çünkü zaten operatörler bunun farkında :)
operatörler asla yurt dışı bir telefonu kapatamaz ve kapatmak istemez, kapatma işi telekoma aittir.
telin her özelliğini rahatlıkla kullanabilirsin :oke:
arkadaşım
öncelikle telin şebeke ayarlarına girerek şebeke modunu otomatik seç sonra 3G yazıp 5555'e gönder sonra teli kapa aç eğer bulunduğun bölgede 3G varsa senin tel de büyük ihtimal çekecektir. telin Imei numarasına bakmayın o sadece yurt dışından gelen telleri resmiyette kayıt altında ve açık tutmak için verilmiştir yoksa telin Imei numarası değişince özellikleri değişmez :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt