samsung kies yeni sürüm 2.0.0.11014_49_2

Konu, 'bada OS Genel & Destek' kısmında a.b.d. tarafından paylaşıldı. Okunma: 4073 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sağolasın :D Varmı bi farkı (:

2. türkiyede daha çıkmamış galiba bu kore sayfasından

3. Ya ben bakar kör oldum herhalde. Zaten bu sürümü kullanmıyor muyduk?

4. bizim kullandığımız resmi sürüm

< Resmi açmak için tıklayın >

5. bu sürüm cıkalı aylar oluyor samsung apps ten bakabilirsiniz.

6. O resmini gösterdiğin sürüm yukarıda verilen sürümün üzerine güncelleme olarak geliyor, bölgesel ayarlarıla ilgili bir sorunu düzelten hotfix yani.

23 Şubatta gemiş 2.0.0.11014_49_2 sürümü. Appstan indirip yüklerseniz güncelleme uyarısı verecek ve resmini verdiğiniz sürüme geçecek.

< Resmi açmak için tıklayın >

7. kirşofun kanunlarından nefret eden birisi olarak sana tesekkur ediyorum :)

samsung kies yeni sürüm 2.0.0.11014_49_2 konusuna benzer içerikler

1. samsung kies ( 19 Kasım 2010 | Android Genel )

mrb arkadaslar lutfen biri yardim etsin defalarca yukledigim halde bu kies baglanmiyor sebebi nedir saatlerce bekliyorum cihaz baglaniyor diyor ama tik yok bu ne isdir anlam veremedim lutfen acil yardim:vur
  2. Samsung Kies 2.0.0.11023_25_1 (yeni ) ( 8 Mart 2011 | bada OS Genel & Destek )

(alıntıdır) wave 2 güncelleme sorunu yaşayan arkadaşlar bir de kiesin bu yeni sürümüyle denesinler Яндекс.Народ
  3. samsung Kies ( 13 Şubat 2012 | Android Genel )

ben galaxy ace alıcam telefonuma samsungun verdiği dışında program veya yazılım sokmam bu kies yazılımı otomatik güncelliomuş bilgisi olan varmı sadece kabloyla bağlıycam kies güncellicek demi
  4. Samsung Kies ( 25 Ekim 2013 | Samsung )

arkadaşlar bende galaxy wonder var kies e bağlamayı denedim ama olmuyor bağlanıyor diyor öyle duruyor sadece neden olabilir acaba ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 8:08:25