samsung kies yeni sürüm 2.0.0.11014_49_2

Konu, 'bada OS Genel & Destek' kısmında a.b.d. tarafından paylaşıldı. Okunma: 4022 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sağolasın :D Varmı bi farkı (:

2. türkiyede daha çıkmamış galiba bu kore sayfasından

3. Ya ben bakar kör oldum herhalde. Zaten bu sürümü kullanmıyor muyduk?

4. bizim kullandığımız resmi sürüm

< Resmi açmak için tıklayın >

5. bu sürüm cıkalı aylar oluyor samsung apps ten bakabilirsiniz.

6. O resmini gösterdiğin sürüm yukarıda verilen sürümün üzerine güncelleme olarak geliyor, bölgesel ayarlarıla ilgili bir sorunu düzelten hotfix yani.

23 Şubatta gemiş 2.0.0.11014_49_2 sürümü. Appstan indirip yüklerseniz güncelleme uyarısı verecek ve resmini verdiğiniz sürüme geçecek.

< Resmi açmak için tıklayın >

7. kirşofun kanunlarından nefret eden birisi olarak sana tesekkur ediyorum :)

samsung kies yeni sürüm 2.0.0.11014_49_2 konusuna benzer içerikler

1. samsung kies

mrb arkadaslar lutfen biri yardim etsin defalarca yukledigim halde bu kies baglanmiyor sebebi nedir saatlerce bekliyorum cihaz baglaniyor diyor ama tik yok bu ne isdir anlam veremedim lutfen acil yardim:vur
  2. Samsung Kies 2.0.0.11023_25_1 (yeni )

(alıntıdır) wave 2 güncelleme sorunu yaşayan arkadaşlar bir de kiesin bu yeni sürümüyle denesinler Яндекс.Народ
  3. samsung Kies

ben galaxy ace alıcam telefonuma samsungun verdiği dışında program veya yazılım sokmam bu kies yazılımı otomatik güncelliomuş bilgisi olan varmı sadece kabloyla bağlıycam kies güncellicek demi
  4. Samsung Kies

arkadaşlar bende galaxy wonder var kies e bağlamayı denedim ama olmuyor bağlanıyor diyor öyle duruyor sadece neden olabilir acaba ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 12:33:25