samsung kies sorunu acil yardım

Konu, 'bada OS Genel & Destek' kısmında __black__ tarafından paylaşıldı. Okunma: 7441 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung kies sorunu acil yardım

kies,i ilk kurduğumda çok iyi çalışıyordu şimdi ise kies yanıt vermiyor diyor çıldırdım her defasında kaldırıp kurmamda bir işe yaramadı bilen lütfen yardım etsin

Yazan: __black__
  2. Sistem geri yükleme yapın.

3. yaptım olmadı heralde formatle işi çözeriz

4. teli alalı 1 hafta oldu o kies yazılımı yüzüne suan modemim arızalandı.ne dandik yazılım.ne gelen mesaji okuyabiliyom telden ne de tel gelince telden mesaj okuyabiliyom olmuyor

5. tele format atcan mecbur kodla

samsung kies sorunu acil yardım konusuna benzer içerikler

1. samsung s5620 monte kies " MTP Device" sorunu yardım lütfen acil! ( 4 Şubat 2011 | Samsung )

değerli arkadaşlar, telefonla gelen küçük cd den kies i laptopuma yükledim sonra telefonu usb kablosuyla bağladım samsung kies i seçtim "MTP device" yüklenemedi hatası verdi bilgasayar telefonu tanımadı kiesi kaldırıp tekrar yükledim...
  2. Çok Acil Yardım Kies Güncellemesi Sorun ( 20 Ekim 2011 | Android Genel )

Arkadaşlar galaxy Ace cihazım 1 saatten fazla süre ile kies in güncellemesinde, telefonumun ekranında siyah zemin üstünde sarı yazı ile "Downloading..." yazıyor. Bilgisayarımda ise "Üretici yazılım yükseltme ilerlemesi - Lütfen...
  3. kies baglantı sorunu ACİL YARDIM ( 11 Mart 2012 | Samsung )

Merabalar son versiyon kies yüklü 64 bit windows 7 kullanıcısıyım tüm driverlar güncel kiesle baglantı kurmaya çalıştıgımda cihazda hizmet başlatılamıyor cihazın baglantısdını kesip yeniden deneyin diyor ne yapabilirim acil yardım
  4. samsung kies air sorunu yardım lütfen ( 14 Haziran 2012 | Samsung )

samsug kies le telefonumu ilk aldığımda http://192.168.1.34:8080 adresinden bağlanmıstım teldeki verilere ancak daha sonra bağlanmayı denediğimde şu yazı çıkıyor Hata! Google Chrome 192.168.1.34:8080 sitesine bağlanamadı yardımlarınızı...
  5. Samsung Galaxy Nexus KİES SORUNU ... Yardım LÜTFEN ... ( 6 Ocak 2013 | Samsung )

Arkadaşlar yeni yazılım için Jelly Bean 4.2. yazılımı yüklemek için Kies programını kurdum . Fakat bağlanıyor diyor bağlanmıyor cihaz ... NEDEN ACABA ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 20:45:49