Samsung GT-S7350-i modelinin TUŞ kilidi nasıl kırılır?

Konu, 'Samsung' kısmında chumarro tarafından paylaşıldı. Okunma: 2392 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung GT-S7350-i modelinin TUŞ kilidi nasıl kırılır?

Arkadaşlar acil bi şekilde yukarda da yazdığım samsun gt-s7350-i tuş kilidini kırmam lazım.
    tuş kilidi aktif olunca telefon kilidide aktif oluyor ve şifre soruyor.bunu elle bir kodla yöntemi var mi yoksa pc'ye takarak mı kırabilirim...

teşekkürler...

Yazan: chumarro

Samsung GT-S7350-i modelinin TUŞ kilidi nasıl kırılır? konusuna benzer içerikler

1. i900 sim kilidi nasıl kırılır?

i900 sim kilidi nasıl kırılır? telefon açıldığında sadece acil arama yapma ekranı çıkıyor.
  2. Samsung gt-s7350 i Tema ,Msn Programı Ve Ses ayarları

Arkadaşlar Başlıkta Belirttiğim Modeldeki Samsung Telefonuna Uyumlu tema , msn Programı ve ses yükseltme şifresini bilen varmı ? :(
  3. Nokia da kilid kodu nasıl kırılır _ ?

Nokia 5800 5530 x6 da kilid kodu nasıl kırılır ? :hmmm yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  4. samsung gt s5360 telefon tuş kilidiyle oynarken kilitlendi. yardım lütfen

başlıktaki marka telefonum var. tuş kilit türünü değiştirdim şekil çizerek açma yaptım. onu yaptıktan sonra oynamaya başladım çok kez yanlış girince telefon kilitlendi ve e posta ve şifre istedi. bnde androit hesabımı unuttum şifreyide öyle...
  5. Samsung Galaxy Ace S5830 model tuş kilidi sorunu

arkadaşlar bu telefonda android işletim sistemi var ve model kilit diye bi uygulaması var sunun gibi bişi biz bunun modelini unuttuk ve baya bi yanlıs girdik telefon bloke oldu sanırım gmail fln istiyor ama gmail hesabınıda hatırlamıoruz bunu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 10:25:22