Samsung GT-S7350-i modelinin TUŞ kilidi nasıl kırılır?

Konu, 'Samsung' kısmında chumarro tarafından paylaşıldı. Okunma: 2415 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung GT-S7350-i modelinin TUŞ kilidi nasıl kırılır?

Arkadaşlar acil bi şekilde yukarda da yazdığım samsun gt-s7350-i tuş kilidini kırmam lazım.
    tuş kilidi aktif olunca telefon kilidide aktif oluyor ve şifre soruyor.bunu elle bir kodla yöntemi var mi yoksa pc'ye takarak mı kırabilirim...

teşekkürler...

Yazan: chumarro

Samsung GT-S7350-i modelinin TUŞ kilidi nasıl kırılır? konusuna benzer içerikler

1. i900 sim kilidi nasıl kırılır? ( 24 Şubat 2010 | Cep Telefonları Genel )

i900 sim kilidi nasıl kırılır? telefon açıldığında sadece acil arama yapma ekranı çıkıyor.
  2. Samsung gt-s7350 i Tema ,Msn Programı Ve Ses ayarları ( 28 Temmuz 2010 | Samsung )

Arkadaşlar Başlıkta Belirttiğim Modeldeki Samsung Telefonuna Uyumlu tema , msn Programı ve ses yükseltme şifresini bilen varmı ? :(
  3. Nokia da kilid kodu nasıl kırılır _ ? ( 3 Şubat 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Nokia 5800 5530 x6 da kilid kodu nasıl kırılır ? :hmmm yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  4. samsung gt s5360 telefon tuş kilidiyle oynarken kilitlendi. yardım lütfen ( 26 Mayıs 2012 | Samsung Android Yazılım )

başlıktaki marka telefonum var. tuş kilit türünü değiştirdim şekil çizerek açma yaptım. onu yaptıktan sonra oynamaya başladım çok kez yanlış girince telefon kilitlendi ve e posta ve şifre istedi. bnde androit hesabımı unuttum şifreyide öyle...
  5. Samsung Galaxy Ace S5830 model tuş kilidi sorunu ( 14 Ağustos 2012 | Samsung )

[IMG] arkadaşlar bu telefonda android işletim sistemi var ve model kilit diye bi uygulaması var [IMG] sunun gibi bişi biz bunun modelini unuttuk ve baya bi yanlıs girdik telefon bloke oldu sanırım gmail fln istiyor ama gmail hesabınıda...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 8:49:12