samsung gt-s5620 (monte) mobil modem olarak kullanma

Konu, 'Samsung' kısmında onukonuk tarafından paylaşıldı. Okunma: 8792 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung gt-s5620 (monte) mobil modem olarak kullanma

yıllardır telefonumun bu özelliğini kullanamıyordum. bu gün farkettiğim bir yolla artık monte yi bilgisayardan internete girebilmek için kullanıyorum
    İçin Destek GT-S5620

bu linkte ilk sıradaki Internet Connection Manager,Tethering ı yükleyin ve kurun kurduktan sonra hangi operatörü kullandığınızı seçerek ayarları otomatik olarak yaptırıp bağlanabiliyorsunuz.

Yazan: onukonuk

samsung gt-s5620 (monte) mobil modem olarak kullanma konusuna benzer içerikler

1. Samsung GT S5620 MonTe Yardım... ( 18 Ağustos 2010 | Samsung Uygulama / Tema / Oyun )

Arkadaşlar Benim Telefonum samsung Monte fakat telefonum için uygun olan bütün oyunlar META.INF veya METAFEST.MF uzantılı, telefon bu dosyaları açmıyor bu dosyaları jar uzantısına çevirme yolu varmı? veya telefona bir şifre yazarak açabilirmiyiz...
  2. Samsung star modem olarak kullanma. ( 8 Eylül 2010 | Samsung )

Öncelikle daha önce böyle paylaşım yapan varsa özür diliyorum.:bigstar: 1.New pc studioyu kuruyoruz. 2.Alt menüdeki araç kutusuna geliyoruz. 3.Çıkan menüden internet connectoru seçiyoruz. 4.İnternet ayarlarında sizin operatorunuz otomatik...
  3. Samsung gt-s5620 monte ( 18 Mart 2011 | Samsung Uygulama / Tema / Oyun )

Bana ayrıntılı yardımcı olur musunuz? arkadaşlar. biraz araştırdım biraz da arkadaşların tavsiyesi ile S5620 Monte aldım, almaz olaydım... bir türlü bilgisayara bağlayamıyorum. Samsung Kİes ile uğraştım kablolu telefonu bulamadı diye mesaj...
  4. samsung s5620 monte modem olarak kullanma ( 6 Ocak 2012 | Samsung )

beyler samsungda nokialardaki joikuSpot gibi modem olarak kullanma programı var mı yardımınız lazım :aman2:
  5. Samsung GT-S5620 Monte ( 20 Temmuz 2012 | Samsung )

Yurtdışından aldım telefonu,her türlü kayıt işlemini yaptırdım fakat Dili Yabancı,Bunu nasıl türkçeleştirebilirim.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 15:03:29