Samsung Gt-s5233w Star Wifi Windows 7 tema ve 2012 Yeni guncel Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

60Samet09

60Samet09

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Gt-s5233w Star Wifi Windows 7 tema ve 2012 Yeni guncel Oyunlar
[COLOR=""][SIZE=""]Evet Arkadaşlar Hemen Konuya Girip Size Windows7 Temasını Anlatıyorum ..
Oncelıkle tema kalıcı deıl sız kapatana kadar aktıf kalıcaktır kurulumu cok basit sımdı asagıdan verdigim linki indirin ...

Ve Rardaki Butun Dosyaları Bir Klasor Olusturup Icıne Atın . Ardından Samsung Pc Studio' yu Acın. Ve Klasoru Telefona Atın..
Ve Telefondan O Klasoru acın Az birşey Asagıya inin Ve vmc_boot_html yi acın ve ardından yukarı x İşaretine tıklayın Temanız hazırdır
Telefon Biraz Yavas Calısır . Temanın Icınde Firefox ve Messengerda Vardır ..

Anlamayanlar İcin

Youtubeden video verıyorum ;

____________________________________________________________________________________

Ve Gelelım Oyunlara 2012 nin En Cok Indırılen Oyunlarını Verıyorum Şimdi Size

Ninja prophecy;

Assassins Creed Revelations;

Harry_Potter_and_the_Deathly_Hallows;

asphalt 6;

Tekken Mobile;

Haolin Jump;

Angry Birds;

Need for Speed Hot Pursuit;

The Sims Medieval;

Lost Planet;

Kusura Bakmayın Arkadaşlar Ayrı Ayrı Verdim ... Artık Olacak Okadar Oynarsınız Unutursunuz .. Kurulumunu Saden anlatmıyıcagım Saden cok Basıt .. İstek Oyun veya Uygulama İstersenız Bana Ulasın ..![/SIZE][/COLOR]

• Beğen
Tepkiler: Reşwan

ugur1000

ugur1000

Üye
kardeş bu tema falan değil yaptıgı sadece websayfası olarak window 7 göstermesi ;)

sercan42_

Üye
hemde alıntı forum da vardı

hemre1905

Üye
Kardeş tel bozuk gelsin temayı yapıcam çok güzel olmuş saol ama oyunları nasıl yapıcaz açıklarmısın?

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
Çalısmıyor bıle tıklıyorsun alayı error verıyor neysekı Allahıma binlerce kez sukur olsun haftaya galaxy s3 um gelıyorda bu sacma sapan telefondan kurtuluyorum hayattan 2 beklentım vardı bırıncısı s3 umu almak ikincisi polis meslek yuksekokulunda okumak oda bu sene bellı olacak ıns

corchy

corchy

Üye
bu tema degıl kı ya :S

sercan42_

Üye
tema deil

mstery60

mstery60

Üye
tesekkurler

hemre1905