Samsung Galaxy W i8150 (Wonder)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ediz96

ediz96

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy W i8150 (Wonder)
Samsung Galaxy W i8150 (Wonder) telefonunu önerir misiniz

sizce artıları ve eksileri neler ?

enenengin

Üye
|||

http://www.maxicep.com/samsung/samsung-i8150-galaxy-wonder-3-565154.html

sayfasından yazdıklarıma ulaşabilirsin.
en iyi bilgiyi kullanandan öğrenirsin unutma!!

Alalı 1 hafta
oldu
izlenimlerim
;
samsung
galaxy wonder
i8150
İçin

1 -
Şarjı
2 gün
rahat
gidiyor BU KULLANIMINIZA BAĞLIDIR DİKKAT. !!!
2 - wİFİ den nete
çok
rahat
girmekte herşeyi
uygulayabilirsiniz
.
Videolar
açılmakta [ youtube - face vs]
3 - Ergonomi şıklık malzeme kalitesi harika. BİR ÜRÜNE DOKUNAYIM ORJ Mİ YOKSA DANDİK Mİ AYRIMINI ÇOK ÇOK RAHAT YAPARIM!!
4 - Ekran kalitesi harika. Tamam Amoled olmasada çok canlı ve parlak bir ekranımız var.
5 - Telefon çok hızlı ses kaydından hiç ummadığım kalitede kayıt yaptı.
6 - FORUMLARDA OKUDUĞUNUZ
SESİ KISIK, HOPARLÖRDEN SES DERİN GELİYOR, EKRANI ŞÖYLE KÖTÜ, ŞARJI 1 SAAT DAYANMIYOR, ZART ZURT lara inanmayın. Nokia cıyımdır ancak galaxy fitten sonra wonder [ i8150 ] alalı dünyam değişti. Samsung dan şaşmam.
7 - 3 saatte şarj olayı kötü. androidlerde bu konu hüsran !!
8 - oyunlar ve programlar zahmetsiz kolay bi şekilde kurulup oynanmakta.NFS, SOLDER ARMY BİLE OYNUYORSUNUZ.
9 - GÜNCELLEME YAPABİLİYORSUNUZ !!
10 - Arama yaptınız karşıtaraf açtığında cebiniz uyarı mayetinde az birşey titremekte ki bu hususta memnunum.

-- Makina 1.4 Ghz hızında ekran kalitesi harika veeeee çok çok hassas bi ekranı var. Galaxy fitten i8150 ye geçtim. kış olduğu için eldiven ile fit i kullanamadım. illaki eldiveni çıakrtıyorsun !! ama wonder ise öyle değil!. eldiven ile ekranda harikalar yarattım. ki böyle olacağını tesadüfen fark ettim hani.

-- Gece yattığım yerden müzik dinleyesim geldi. açtım bir parça ve sesi çok çıksın düşüncesi ile hoparlör yukarı ekran yatağa gelecek şekilde yatağa koymam ile müzik sustu. tekrar play yaptım yine sustu. anladım ki ekran en ufak bir dokunma ile [[ ELBİSE , KUMAŞ vs ]] tepki veriyor.

ENENENgin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt