Yardım Samsung Galaxy Trend Plus SD Kart'a aktarma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Skyvolker07

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Trend Plus SD Kart'a aktarma Sorunu
Başlıktaki gibi Samsung galaxy trend plus telefonum var (GT-S7580) bu telefonu geçen gün elime geldi (daha doğrusu tamirdeydi suya düşürmüştüm) suya düşürmeden önce sd kartıma istediğim her uygulamayı aktarabiliyordum mesela bkz: First touch soccer 2015 i sdkarta aktarabiliyordum ancak tamir edildikten sonra bu sd karta aktar butonu aşırı az uygulamalarda var, yani var ama bazı uygulamalarda yani 100mb lik uygulamada yok 10 mblik uygulamada var gl to sd uygulamasına baktım ondada birkaç sorun var o uygulamayıda zaten kullanmak istememde dahil buna birde cihaz özelliklerine bakınca Hizmet durumu kısmında : Serviste yazıyor oda gözüme takıldı ama benim ilk Sorunum SD KARTA AKTARAMAMA sorunu lütfen yardım edin . (TELEFON ROOTLU)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
  • Android cihazınıza Clen Master uygulamasını yükleyin.
  • Clean Master uygulamasını çalıştırıp sağ altta gördüğünüz uygulama yöneticisi butonuna tıklayın.
  • Ekranı sağa kaydırıp taşı kımsına getirin ve SD kartınıza taşımak istediğiniz uygulamayı işaretleyin.
  • Karşınıza bellek kartına taşı diye bir buton çıkacak. Butona tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekrandan SD karta taşı butonuna tıkladıktan sonra işlemin bitmesini bekleyin.

Skyvolker07

Üye
    Konu Sahibi
  • Android cihazınıza Clen Master uygulamasını yükleyin.
  • Clean Master uygulamasını çalıştırıp sağ altta gördüğünüz uygulama yöneticisi butonuna tıklayın.
  • Ekranı sağa kaydırıp taşı kımsına getirin ve SD kartınıza taşımak istediğiniz uygulamayı işaretleyin.
  • Karşınıza bellek kartına taşı diye bir buton çıkacak. Butona tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekrandan SD karta taşı butonuna tıkladıktan sonra işlemin bitmesini bekleyin.
Cevabınız için teşekkürler fakat bu sorunu çözdüm (maalesef ki bu yöntemle değil ) bu yöntemi kullandığımda telefonunuza uygun değil demişti her neyse çözümüm adb shell çözümüyle oldu android sdk ile yani .

Üst Alt