Samsung Galaxy SIII'ün Super Amoled HD Ekranı Alınır !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII'ün Super Amoled HD Ekranı Alınır !
Arkadaşlar bu konuda belirttiğim gibi telefonumun ekranı çatladı : http://www.maxicep.com/cep-telefonl...iyor-ne-yapmami-tavsiye-edersiniz-737753.html

eğer elinizde çalışan fazla çiziği olmayan hatta neredeyse hiç olmayan Ekrandan varsa eğer ve abartılı bir fiyat vermezseniz ekranı sizden satın alabilirim
Zonguldak içinde elden değilse kargo ile teslimat..

verebileceğim max fiyat 350 TL'dir :oke: sıfır olması tabiki daha iyi olur :evet:

bu ilanın sahibi eğer bu konuyu okurda benimle pazarlık yapmak isterse bana lütfen telefon numaramdan ulaşsın :

bakın arkadaşlar servisler gibi benden 350 TL'nin üzerinde bir fiyat vermemi beklemeyin zaten bu ekranı kolay kolay satamazsınız kaç kişinin ekranı kırılıyor ki ?

zaten gittigidiyor sizden yaklaşık 50-100 TL para kesiyor yani 450 TL'den elinize 350 veya 400 TL para kalıyor :evet: bana ulaşın...

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Kısa sürede aradığınızı bulmanız dileğiyle :tebessüm:

Software95

Hayırlısı olsun :tebessüm:

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
eğer bulamazsan sana 250 tl ye çin mali galaxy s3 yollayim onun dokunmatk ekranıni alıp seninkine takarsin :)

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
sen ekrani kendin mi degistirecen kardes

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
eğer bulamazsan sana 250 tl ye çin mali galaxy s3 yollayim onun dokunmatk ekranıni alıp seninkine takarsin :)

hayır orijinal ekran istiyorum :evet: ayrıca sahte s3'ün ekranıyla belki bağlantı noktaları bile aynı değildir !:nono:

- - - Eklendi - - -

sen ekrani kendin mi degistirecen kardes

niye ki bir mahsuru mu var ? evet kendim değiştireceğim :evet:

[video=youtube;o16oTHXzg_8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o16oTHXzg_8[/video]

bu videoyu dikkatlice izlerseniz aslında o kadar da zor bir iş olmadığını anlarsınız :evet:

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye

hayır orijinal ekran istiyorum :evet: ayrıca sahte s3'ün ekranıyla belki bağlantı noktaları bile aynı değildir !:nono:

- - - Eklendi - - -

niye ki bir mahsuru mu var ? evet kendim değiştireceğim :evet:

[video=youtube;o16oTHXzg_8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o16oTHXzg_8[/video]

bu videoyu dikkatlice izlerseniz aslında o kadar da zor bir iş olmadığını anlarsınız :evet:

o yönden haklısın kardeşim ama yinede bir sorayım dedim :) inşallah bir an önce yaparsın kardeşim .

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
evet cokta zor degilmis , kolay gelsin .oturdugun sehirde telefon yedek parcalari satan dukkanlar varsa bi onlarada bak derim kardeş

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
evet cokta zor degilmis , kolay gelsin .oturdugun sehirde telefon yedek parcalari satan dukkanlar varsa bi onlarada bak derim kardeş

konuda belirttiğim gibi 500-550 TL arası fiyat biçtiler bana :evet:

- - - Eklendi - - -

o yönden haklısın kardeşim ama yinede bir sorayım dedim :) inşallah bir an önce yaparsın kardeşim .

sağolasın kardeşim :oke: yanlış anlama ama kimse bu telefona gidip bırak çakma s3 ekranını yan sanayisini bile takmaz takarsa o onun öküzlüğüdür :evet:

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
talip telefonun rengi nedir
kardes

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Ekranı bulmanız durumunda teslimat ve ödeme nasıl olacak?

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Talip kardesim bi tanidigim vasıtasıyla senin s3 un ekrani icin bilgi aldim 300 liraya servisde degistiriyorlar tanidik oldugu icin bilgin olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt