Samsung galaxy s4 şebeke gitti

Sponsorlu Bağlantılar

oohayaletoo

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s4 şebeke gitti
Selamun aleyküm arkadaşlar. 2. el olarak 9500 s4 aldım. Dün *#1100# yazarak şebeke geliyordu ama sms atamıyordum bu durumdan rahatsız olup 2-3 tane stock rom denedim romlar sıkıntısızdı ancak şebeke gelmiyordu ağda kayıtlı değil hatası veriyordu şuanda rusya romu kurulu 5.0 android lollipop şuanda sorun halen devam ediyor cihazın imei numarası klon yurtdışı cihazı imei null felan değil nokia telefonun sağlam imeisi var 9300 s3 cihaza kernel ve modem dosyası atarak bu sorunu halletmiştim önceden ama s4 9500 modeline bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Metin137

Metin137

Üye
konunun altında modemler mevcut

• Beğen
Tepkiler: oohayaletoo
Metin137

Metin137

Üye
Eğer sorun rom kurduktan sonra çıktıysa işe yarar gibime geliyor tabi sorun imeide değilse

• Beğen
Tepkiler: oohayaletoo

oohayaletoo

Üye
    Konu Sahibi
imei sağlam btkdan sorgularsam kayıtlı oldugu gözüküyor sorun rom'da değilse neydedir ?
Ben farklı rom atana kadar şebeke vardı dediğim gibi kod'la geliyordu ama sms atmıyodu bende her saat sms atan biriyim. Ağda kayıtlı değil diyor.

anselmo

Üye
dostum cihaz çinden geldi ise oluyor bende geçen gün yanlışlıkla çin romu attım sonra baktım içinde dil desteği yok geri döneyim dedim 12 saat uğraştım yüklemediğim rom kalmadı bi tek çin rom u ile çalıştı ama ertesi gün buldum sorunu sorun bootloader dosyası telefonun arkasına bak 9500 chn yazıyorsa

bu sitede yazanları bi uygula bakalım muhtemelen sorunun düzelecektir

oohayaletoo

Üye
    Konu Sahibi
cihaz türkiye cihazı lollipopla alakaası yok
konunun altında modemler mevcut

sitede benim yazılıma ayit modem yok benim ki xxuhoa7 ? 3'üde olurmu cihaz çökermi

Metin137

Metin137

Üye
Ben DDUFNİ1 olanı kullanıyorum bende 5.0.1 yüklü

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Ayni dert bende de var o sayfadaki modem dosyalarina baktim ama benim ki XXUHOG2
ORDA AYNISI YOK NASIL YAPICAAM YAAAA????
Bi siteden buldum modem dosyasi yukleedim odin ile ama halen ayni ya dizelme yok

mappaX

mappaX

Üye
Orjinal modem dosyasını bul flasla düzelir

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Mappax kardesim nerden bulucam bu orjinal modem dosyasini nete bakiyom bulduklarimi denedim sonuc alamadim yaaaa

mappaX

mappaX

Üye
- 19.08 MB
burdan indir bunu odinle flasla olur umarım.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Tamam kardesim sagollll
Flash atarken yapmam gereken ozel bisey var mi

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
?????

Üst Alt