Samsung Galaxy S4 (GT-I9500) için CyanogenMod İsteyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 (GT-I9500) için CyanogenMod İsteyenler
Beyler bildiginiz üzere Samsung Galaxy S4 (GT-I9500) kendi işlemcisi olan Exynos 5 Octa ile geliyor. Samsung kendi işlemci kodlarını gizli tuttuğu için CyanogenMod desteği alamıyoruz. Geçen sene aynı şekilde Galaxy S3 kullanıcılarıda bir müddet CyanogenMod desteğinden mahrum kaldılar. Fakat Samsung'a baskı yapıp kodları yayınlamasını istemişler ve Samsung yayınlamış. Bizde baskı yapsak nasıl olur? Yani nasıl yapacağız bende bilmiyorum. Araştırma yapıyorum şu an ama bana birilerinin destek olması lazım.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Benim bildiğim var .Yada benmi bişeyler kaçırdım :)

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Sitesinde GT-I9505 için var. Resmi olarak GT-I9500 için yok. :)

- - - Eklendi - - -

Vaktin varsa burayı bi oku. ;)

Lenneth

Üye
Cidden galaxy s4 için cyanogenmod yok mu :/ hiç dikkat etmemiştim harbi şaşırdım. İyi ki galaxy s3 almışım valla mis gibi cm yüklü.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sitesinde GT-I9505 için var. Resmi olarak GT-I9500 için yok. :)

- - - Eklendi - - -

Vaktin varsa burayı bi oku. ;)

Siz çok gerilerde kalmışsınız tabi :) 9500 modeli için Google play editon romunu portlayıp testlerini yaptılar.Ancak yayından kaldırıldı ama halen geliştirici sitede unoffical olarak denemek isteyenler için açık fakat riskli.

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Sonuçta Resmi olarak yok.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Denedim sorun yok zaten ama stabilize olamadı tabi.Resmi olmayan pek çok rom kullanıyoruz sonuçta.Rom ekibi sorumluluk kabul etmiyorki sorumluluk yine kullanıcıya ait :oke:

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Olsun. Resmi olsa tam stabil bir CM Romu muz olur. I9505de var. Samsung sanki turşusunu kuracak kodların. Sony gibi açıklasa ne kadar rahat edecez.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kernel ve csc sorununu cozsunler belki cikar zaten twitter dan aciklama yapmıştı kısa bir süre önce

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Çıkacaksa bekleriz ;)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Çıktığında konu paylaşılır Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt