Satılık Samsung Galaxy S3, S4, Note2, S3 Mini, S4 Mini Replika Özellikleri, Kaliteleri Ve Resimli Açıklamam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3, S4, Note2, S3 Mini, S4 Mini Replika Özellikleri, Kaliteleri Ve Resimli Açıklamam
Arkadaşlar Bilindiği Üzere Replika sınıfında Çeşitli Kalitede Ürünler Var ve Ben Birinci sınıf 2. sınıf vs. Hepsini Tek Tek Açıkladım. Özelliklerini Resimlerini Fiyatlarını. Aklınıza Takılan Ne Olursa Olsun Benimle İletişime Geçebilirsiniz

Samsung Galaxy S3 ( JAVA ) Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur ( Fiyat Belirtmiyorum, Çünkü Satmam ).
Samsung Galaxy S3 MINI : Android Sürüme Sahip Olup Tek Çekirdek işlemciye Sahiptir. 3G Görüntülü Konuşma Yoktur. ( 260 TL )
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ( 390 TL )
Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ( S3'te Tercihiniz Bu Olsun ) ( 450 TL )
Samsung Galaxy S4 ( JAVA ) Android Değildir, Gps, Wi-fi Yoktur. Bunu'da Satmıyorum.
Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Dört Çekirdektir ( Quard Core ) Sadece S4 ile Ayıran Özelliği Ekran Boyutu 5'' Değil 4.3 İnc'tir Elle temassız hava sensörü yüz tanıma ekran Kilidi Vardır. ( 430 TL )
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek ( Dual Core ), 8mp. Arka Kamera, 1gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 440 TL )
Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Dört Çekirdek ( Quard Core ), 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü
( Tercih Edilen Budur ). ( 525 TL )
Samsung Galaxy Note 2 ( Android 4.1.1 ) KORE. Dört Çekirdek ( Quard Core ), 8mp Arka Kamera, 2 Gb. Ram, 2 Gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Kalem, vs. ( 530 TL )

işte Resim Link'im

Ödeme şekli kapıda ödeme yaptırdığım gibi, Kontrol edilebilirli seçeneği ile gönderiyorum yani kutusunu açıp, cihazı açıp kontrol ettikten sonra ödemeyi yapıyorsunuz.

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt