samsung galaxy s3 mini

Sponsorlu Bağlantılar

emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s3 mini
arkadaşlar bende nokia 603 var bunu satıp s3 mini almak istiyorum acaba benim teli kaça satarım ? bide s3 miniyi önerirmiydiniz bana neden ?

hurol1

Üye
603E max 350 verirler

yemreyarici4

Üye
603 ü 250 den satarsın gibi tam bilmiyorum piyasasını
250 ustune 500 ekleyip avea dan alabilirsin 24 ay taksitle felan yapıyorlar
yurtdışı garantılı gittigidiyordan 600 tlye alabilrisin ama risklerini bilemiycem
yok ben direk teknosa vatan gibi yerlerden alıcam diyosan 950 tl civarı geliyor
fiyatı 750 olarak alırsak fiyat performans açısından cok iyi internette dolaşma konusunda cok hızlı oyun performası ise super bana gore modern combat 4 hafif kasarak oynuyo ama boyle asırı bişey yok gta vice city gta 3 sorunsuz calısıyor zaten mali 400 gpu su var ben kullanıyorum cok menmunum ama arkada bissuru program acıp oyun acıp telefonu kullanmaya kalkarsan ramde sıkıntı olabiliyor

1 ghz dual core işlemci
mali 400 gpu
1 gb ram
4 inç 480*800
antutuda 6000 civarı puan alıyor

serihan

serihan

Üye
603E max 350 verirler
Evet o kadar verirler S3 mini güzel şahane şık tasarımlı telefon 1GB Ram tabi sistem 800 mb bırakıyor. Oyun performansı güzel yani kısacası S3'ün 4.0.4 hali ve 4.1.2 atma 4.2 gelince at alırsan çok güzel ben de istiyorum ve alıcağım!

- - - Eklendi - - -

603 ü 250 den satarsın gibi tam bilmiyorum piyasasını
250 ustune 500 ekleyip avea dan alabilirsin 24 ay taksitle felan yapıyorlar
yurtdışı garantılı gittigidiyordan 600 tlye alabilrisin ama risklerini bilemiycem
yok ben direk teknosa vatan gibi yerlerden alıcam diyosan 950 tl civarı geliyor
fiyatı 750 olarak alırsak fiyat performans açısından cok iyi internette dolaşma konusunda cok hızlı oyun performası ise super bana gore modern combat 4 hafif kasarak oynuyo ama boyle asırı bişey yok gta vice city gta 3 sorunsuz calısıyor zaten mali 400 gpu su var ben kullanıyorum cok menmunum ama arkada bissuru program acıp oyun acıp telefonu kullanmaya kalkarsan ramde sıkıntı olabiliyor

1 ghz dual core işlemci
mali 400 gpu
1 gb ram
4 inç 480*800
antutuda 6000 civarı puan alıyor
Gittigidiyordan alma tavsiyem 2. el veriyorlar ama morhipo.com darty.com A101'i tavsiye ederim İstanbul garantili daha ucuz yani öyle alacaksan EVO almanı tavsiye ederim.

bycoo32

bycoo32

Üye
603 300 cıvarında satarsın takas yaparsan daha uygun olabılır

12kaya35

Üye
Valla senin telefonu bilmem kardeşim ama S3 mini kullanan biri olarak söylüyorum. Fizik kurallarına aykırı bi telefon içine ne istersen yükle ne bi kasıntı ne bi yavaşlama var her uygulamayı en az S3 iphone 5 kadar hızlı yürütüyor. Tek sorunu harddiskinin 4GB olması ama sen SD kartta takabilirsin.

fk555897

fk555897

Üye
Telefonunu kaça satacağını bilmem ama S3 Mini iyi bir telefon. Yinede S2 almanı öneririm. Daha iyi ve hızlı bir telefon.

emrh77

emrh77

Üye
    Konu Sahibi
telefoncularda hep ucuzdan alıp telefonu öldürüyo ya orası sinir bozucu arkadaş

Üst Alt