Samsung Galaxy s3 menu geçiş efekti yaratan program var mı?

Konu, 'Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz' kısmında yunusalkis tarafından paylaşıldı. Okunma: 5157 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung Galaxy s3 menu geçiş efekti yaratan program var mı?

Evet arkadaşlar galaxy s3 te menu geçişlerine efekt ekleyen bir program var mı?

Yazan: yunusalkis
  2. Bilen yok mu?

3. Eger nova yada apex launcherlarn fullunu bulursan var

4. Launcher kullanmak istemiyorum ram dan cok alıyor batarya dayanmiyo. Ama saholadin bilgi için :o

5. sanırım nova daha az yer kaplıyormuş bende prime versiyonun kurulumunu arıyorum şimdi

Samsung Galaxy s3 menu geçiş efekti yaratan program var mı? konusuna benzer içerikler

1. sesli menu programı var mı

arkadaşlar s60 lar için menuyu ve mesajları sesli okuyan bir program arıyorum...var mı böyle bir program acaba bilen varmı
  2. Samsung Galaxy S3 Alpha sc-06d Türkçe dil desteği var mı?

Elimde japonyadan alınmış başlıktada söylediğim gibi samsung galaxy s3 alpha sc-06d bulunmaktadır.Yalnız sadece 3 dil desteği bulunmakta.İngilizce çince ve japonca.Birçok yerde araştırma yaptım ancak türkçe dil desteği bulamadım.Bilgisi olan...
  3. Samsung Galaxy S3 almalı mıyım ?

Arkadaşlar çok kararsız kaldım Samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum şubat ayının sonunda.Sizce almalı mıyım ? Tabi ki S3 aldıktan sonra yaklaşık 6ay veya 1 yıl kullandıktan sonra S IV alacağım fakat şimdilik almalı mıyım S III ? Özellikleri...
  4. Samsung Galaxy S3 mini android 4.1.2'de OTG desteği var mı?

Arkadaşlar telefonu alalı daha 2 hafta oldu. Birçok sitede telefonumun OTG desteği olup olmadığını araştırdım fakat düzgün bir cevap bulamadım. Androzip ile telefonun hafızasına girdiğimde resimdeki görüntü karşıma çıktı. USB A,B,C diye gidiyor...
  5. Samsung Galaxy S Advance I9070 Geçiş Efekti

Samsung galaxy s advance I9070 için çok güzel bir menü geçiş efekti eklentisi. Menüler arası geçişlerde standart efekt yerine farklı geçişler var gayet güzel,çok ufak bir boyut olduğu için telefonun performansıyla alakalı herhangi bir sorun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 13:09:21