samsung galaxy s(i9000) music player ve video player sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s(i9000) music player ve video player sorunu
Arkadaşlar Başlıktada belirttiğim üzere benim samsung galaxy s telefonum var. orjinal romu android 2.3.4 yüklü. fakat music player avi uzantılı video dosyalarını de ses şeklinde gösteriyor. ben bunların orjinal music playerde görünmessini nasıl engelleyebilirim. ve ayrıca kendi video playerinda avi video dosyalarını görmüyor yardımcı olursanız minnettar olurum

saygılarla...

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Farklı video ve ses oynatıcılar kullan.

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
farklı video oynatıcıları kullanamam çünkü yaklaşık 1000 tane video var onların hepsini çevirmem vakit alır. müzik çalardan aviyi engelleme yolu yokmu

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Çevir demiyorum telefona mx player gibi programlar yükle diyorum.

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
tamam olur ama yine music çalarda vidolarım görünüyor. music çalar neden avi dosyalarını gösteriyor anlayamadım. tıklayıncada ses var görüntü yok ? music çalardan avi videoları göstermeyi kapatmak için ne yapmak lazım

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
google markete gir mx player indir fazlasıyla yeter :)

PriZm

PriZm

Üye
tamam olur ama yine music çalarda vidolarım görünüyor. music çalar neden avi dosyalarını gösteriyor anlayamadım. tıklayıncada ses var görüntü yok ? music çalardan avi videoları göstermeyi kapatmak için ne yapmak lazım
bende öyle birşey olmuyordu orjinal kullanırken.tek yardım edebileceğim müzik çalar için PowerAMP video oynatmak için Mx video player kullan.tavsiyemdir :)

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar verdiğiniz cevaptan dolayı teşekkürler. ama ben samsung galaxys nin orjinal müzik çalarını ve orjinal video oynatıcısını kullanmak istiyorum bu yüzden öncelikle müzik çalardan avi dosyalarını görmesini nasıl engelleyebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt