Samsung Galaxy S i900 - Telefon açılmıyor ???

Sponsorlu Bağlantılar

Cagri42

Cagri42

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S i900 - Telefon açılmıyor ???
arkadaşlar geçenlerde rom atmıştı arkadaşım 2.3.4 oldu.Bende bugün yazı tipini değiştirmek için programlara bakarken Rom Tool Box u indirdim ama root gerekliymiş root yaptım programla yazı tipini değiştirdim sonra telefonu kapatıp tekrar açtım fakat açılmadı Samsung Galaxy S yazıyor fakat açılmıyor. yardım edin arkadaşlar ne yapmam gerekiyo ??

furkankama

furkankama

Üye
Hocam aynı sorun bende oldu,telefona yanlış bir root yaptıysanız bu sorun çıkıyor onun için tlefonun orjinal rootunu bulup indirin sonra tekrar rootlayın telefonu kendine gelir :))

Cagri42

Cagri42

Üye
    Konu Sahibi
internetten biraz araştırma yaptım bişeyler denedim sonra telefon iyice gitti telefoncuya götürdüm mecburen 1 haftaya yakın telefoncu uğraştı sonra yazılımla kurtulmadı çipi yanmış dedi elimizde 1 tane çip var onunda şebeke sorunu var dedi yapamıcaz dedi gönderdi
Telefon Downloading... moduna giriyo ne yapmam lazım

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
internetten biraz araştırma yaptım bişeyler denedim sonra telefon iyice gitti telefoncuya götürdüm mecburen 1 haftaya yakın telefoncu uğraştı sonra yazılımla kurtulmadı çipi yanmış dedi elimizde 1 tane çip var onunda şebeke sorunu var dedi yapamıcaz dedi gönderdi
Telefon Downloading... moduna giriyo ne yapmam lazım
telefoncu orjinal rom atamamış mı sordun mu ?

Cagri42

Cagri42

Üye
    Konu Sahibi
sordum atmis ama kurtarmamis cip yanmis oyle dedi telefon evde yatiyo :(

furkankama

furkankama

Üye
Aynı olay benim dayımada oldu kurtuluş40 varya dayım kendisi ve o da s3 dü ve telefonu çöpe attı olmuyor malesef...

Üst Alt