Samsung Galaxy S 2 cihazım kilitlendi. Acil yardım!

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında mertvardar tarafından paylaşıldı. Okunma: 37039 | Cevaplanma: 17

1. Cihaza modelli ekran kilidi yapmıştım. Şu çizgili şekilli olandan. Kardeşim denemiş denemiş en sonunda kilitlemiş. Şu an ekranda e-mail ve şifre istiyor. Bende hatırlamıyorum bunları. Telefonu nasıl açabilirim? Servise mi götürmem gerekir? Serviste ne kadar kalır? Ücret alırlar mı? Teşekkürler...

2. kardeş telefonunda kayıtlı mail adresin varsa onu ve onun şifresini gir açılır
    yani telefondaki gmail uygulamasında yada herhangi bi uygulmada kulladığın bi mail adresi olmalı
    android marketi ilk kullanırken senden istediği ve giriş yaptığın mail adresi olmalı onu gir açılır
    ha hiçbirini bilmiyorum diyosan servise götür

3. gmailde kullandığım bi mail ardesim vardı onu denedim olmadı. servise de vermek istemiyorum. kendim bu haliyle bilgisayarla falan format atamaz mıyım

4. kardeş gmail adresiyle falan da olması gerekiyodu ama niye olmuyo bilmiyorum format atma işini bilmiyorum onu biraz araştır

5. Fabrika ayarlarina getir mankineyi mail ve sifre sormasida kilit kodunu unuttugunuz icin maile sifreyi yolliyacak

6. 30. saniye icin kilitlenmedimi? normalde 30 sn. sonra tekrar deneyebilirdin

7. s.a arkadaslar ben format atmayi arastirdim bende de ayni sorun var formatta cokme sorunu olur mu?

8. Arkadaşım Cihaza yeniden Rom kurarak bu sorunu aşabilirsin. Bunun için cihazını download moda alman gerekiyor. Home+Ses Kısma ve Power tuşuna birlikte basıp download moda geçtikten sonra cihazına yeniden rom atacaksın fakat bu konularda deneyimli olmadığın belli bu yüzden cihazını bu işlerden anlayan bir arkadaşın varsa ona yaptırman mantıklı olur. Kendim yapabilirim diyorsan forumda Rom nasıl yüklenir diye bölümler var oradan bakarak yapabilirsin.

9. home ses açma power tuşuna aynı anda bas wipe datayı seç yes de wipe cacheyi seç yes de düzelir

10. Yeni rom atmaya gerek yok

telefonu recovery mod'da aç
    sonra wipe/data factory reset yap

ama tüm ayarların ve oyunların gider söyliyim

11. teşekkürler aynı sorun bende de oldu hallettim

12. ya benim telefondada aynı sorun var kitlendi lanet makine arkadaşın biri rom at düzelir demiş acaba işe yararmı ?? Samsung neden böle bi saçmalık yapmış anlamadım herhangi bir gmail hesabıyla düzelmezmi ??

13. ne rom kaldı ne rot silmio arkadaşım recovry mode de serviste kapatılmış ne halt etcem bulamadım gitti

14. s2 de bilmiyorumda s3 recovery mode yok sadece download moda alıyor telefon tabi cf-root atılamamıs telefondan bahsediyorum bn

15. Hayir. S3 rootsuz da olsa orjinalinde bile recovery mevcut.

16. evet

17. açamıyorum açınca üçgen resmi çıkıyor

18. Şu Konuya Bak %100 Çözüm =>>>>> Püf Noktası - KİLİTLENEN ANDROİD TELEFONA FORMAT ATMA! - MaxiCep

Yüklüyor...