samsung Galaxy Gio S5660 _ ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samet153

Üye
    Konu Sahibi
samsung Galaxy Gio S5660 _ ?
arkadaşlar elimde 5800 var ama telefondan gerçekten bıktım garantiye gidip geliyor.Geçen gün forumlarda gezerken Gio'yu gördüm ve androide cok meraklı olduğum için almayı düşünüyorum.Sizce iyi midir fiyatına göre cok iyi bir sistem var.Kullanan arkadaşlar memnun mu acaba

Yigit315

Yigit315

Üye
Aman Allahım DeliDehşet bir telefon.Bence direk atla.:yuru

• Beğen
Tepkiler: samet153
deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
kardeş telefonu almadan önce 5800 alacktm ama biraz araştırdım bu telefonu önerdiler..internetten araştırdım özelliklerine baktım büyük tedirginlikle telefonu almaya gittim ama şimdi diyorumki iyiki almışım....zaten telefon fiyat/performans açısından en iyi telefonlardan biri...:oke:

samety500

samety500

Üye
kardeş telefonu almadan önce 5800 alacktm ama biraz araştırdım bu telefonu önerdiler..internetten araştırdım özelliklerine baktım büyük tedirginlikle telefonu almaya gittim ama şimdi diyorumki iyiki almışım....zaten telefon fiyat/performans açısından en iyi telefonlardan biri...:oke:
aynen katılıyorum :D

vokkani

vokkani

Üye
bende 5800 dan gio ya geçenlerdenim kesinlikle android keyfini yaşamalısın...

serkan.yakut

Üye
aynen bende 5800 gioya gecenlerdenim bencede al

.BlueTR

.BlueTR

Üye
galaxy fit almanı öneririm ben.

xserhatx

xserhatx

Üye
Kardeş Hayırlı ugurlu olsun benim kesenin ağzı o kadar açılmıyor Lg optimus me p350 alacağım ağustosra allah nasip ederse

61semih

61semih

Üye
kesınlıkle al mukemmel bır cıhaz.fit gio dan hem ıslemcı olara hemde ekran cozunurlugu olarka dusuk.tek artısı kamerası.arada dağlar kadar fark var arkadasımda var fıt yanyana koyunca onun ekranı sankı ılk cıkan renklı ekranlı telefonlar gıbı kalıyor

technoblue

technoblue

Üye
gio 5800'a kıyasla tabi ki çok daha iyi bir smartphone. ekstra olarak bir de lg optimus one tavsiye ederim. özellikleri hemen hemen aynı olmalı. optimus one'ın fiyatı daha uygun sanırım.

fireman87

fireman87

Üye
Gio iyi cihaz fakat o paraya ideos x5 almanı öneririm. Gio'dan kat kat iyidir.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
bende kese açılsa Galaxy S yada SL alcamda o kadar açılmıyo mecburen Ace.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Huawei ideos x5 almanı öneririm bende gioya göre çok çok iyi

hayaleeet

Üye
arkadaslar ben esime aldim yalniz flash yukleyemedim video izlemek icin yardim lutfen

fyavuzz

Üye
arkadaşlar bende yeni aldım çok güzel bir alet sadece benim muzdarip olduğu konu sürekli 3g işeretinin faaliyetet olması hiç açık program olmamasına rağmen tl lerim gitti bana bu konuda yarımcı olacak arkdaş varsa sevinirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt