Samsung Galaxy Ace (S5830)

Sponsorlu Bağlantılar

wlion

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace (S5830)

Burada ve Şurada da tanıtıldığı gibi samsung galaxy ailesine ace'i de ekledi.​
Telefon özellikleri:
-Android işletim sistemi (2.2.1)
-800MHz hızında mobil işlemci
-3.5 inç'lik (320 x 480) dokunmatik ekran (TFT)
-LED Flaşlı 5MP kamera
-MicroSD desteği (+32GB) 2gb ile gelmekte
-3G, Wi-Fi ve Bluetooth 2.1 bağlantıları; GPS
-Müzikçalar, radyo, 3.5mm kulaklık jakı..
-Sosyal ağ siteleri ile bütünleşik yapı; önyüklü google servisleri gibi kendine ve ismine yakışır özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.
Android'in Flash 10.1 desteği ile gelen 2.2 'Froyo' sürümü ile satışa sunulacak olan model siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olmaktadır.

Şuanda mediamarkt fiyatı 760tl civarındadır
bana göre tasarımı güzel , android olması güzel , kamerada flash olması güzel ama bütün bunların yanında kafamdaki soru işaretleri 800mhz ne kadar dayanıklıdır yani sürüm yükseltince kasma sorunu ortaya çıkarmı , ekran çözünürlüğü düşük ve tft ,ekran oyunlardan alınan görüntüleri etkilermi , görüntülü görüşme yok
almayı düşünüyorum sizce bu telefona değermi?

wlion

Üye
    Konu Sahibi
beyler bi düşüncenizi yazın . Normal bir telefon kullanıcısıyım tabi bir kaç tane oyun olmadan olmaz onun dışında sıradan bir telefon kullanıcısıyım

baranselona

baranselona

Üye
eğer sıradan bir kullanıcıysanız bence standart java tabanlı bir cihaz almanız en mantıklısı o kadar para standart bir kullanım için çok fazla ve 800 mhz işlemci hızı android 2.2 ye az gelecektir telefonda kasmalar oluşabilir

hdhdhd

hdhdhd

Üye
beyler harika çalışıyor ayrıca da zaten piyasadaki en iyi cpu zaten 1 ghz fark yokki gayet hoş bi cihaz kullanıyorum

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
bende katılıyorum yukarıdakı arkadasa galaxy ace gercekten super bır telefon ınceleme fırsatım olmustu fakat butcesı yetmeyenler yıne androıd 2.2 froyo lu galax mını alsınlar tabıkı cozunurluk 240x320 saka gıbı :D:D

atabey56

Üye
arkdaşlar ben aldım yaklaşık bir aydır kullanıyorum telefon gerçekten oldukça hızlı tek eksiği ön kamerasının ve flaş desteğinin olmaması bazı arkadaşlar flaş yüklü geliyor falan yazmışlar fakat öle bişey yok cihaz flaşı desteklemiyor. ayrıca bu gün bi video izlemeye kalktım flv uzantılı galaxy s i9000' de çalıştırdı fakat ace'ta açmadı videoyu...

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
neyden bahsediyonuz yhaaa 800m mhz ne reyeeee .D 8 gb microsd aldım class4 siz class 8 alın bende 2.3.3 griendbrag mıydı neydi adını unuttum onda war.hiç kasmıyo...............siz düşünün class 8 alınnnn

kilic450

Üye
Ben internetten video izlemek istiyorum, bir sürü uygulamayı aynı anda açmak istemiyorum, telefon hafızası benim için mühim değil diyorsan: galaxy ace al ama sana şunu öneririm: nokia e6. Özellikleri gayet iyi sadece tek kötü yanı şletim sistemi symbian :S ama symbian anna yüklü gelecektir çünkü son sürüm o. 8mp kamera 8 gb hafızası var hem ekran çözünürlüğü de süper.Hem klavye hem dokunmatik ekran hemde flash player destekliyor.Bu büyük bir avantaj gerçekten.Flash playersiz android alacağına flash playerli symbian al daha iyi... Seçim senin.. Ben galaxy ace ve e6 arasında kaldım ve e6 aldım iyiki e6 almışım :D

bluemai

bluemai

Üye
peki bu ace ye flash player yüklenmiyor muymuş acaba? ben bi yerlerde okumuştum yüklenebildiğini fakat garanti dışına mı çıkıyormuş ne..

Coolwhisper

Üye
Mrb. Bu telefona garmın turu navıgasyon programı yukleme ımkanı var mı? Bende su an n82 var, buradan reıs eagle den garmın xt yı sorunsuz yukledım ve kullanıyorum. Galaxy ace almayı dusunuyorum, dahılı gps antenı var, bu konuda bılgısı olan varsapaylasırsa sevınırım. Yoksa symbıan sıstemlı bır cıhaz bakacagım.
Tesekkurler.

medo46

Üye
Merhaba arkadaslar bende galaxy ace aldim iyi guzel hos birtelefon da bazi eksikleri var sizden bir kac sey ogrenebilirmiyim mesela muzikler ve resimleri ayri ayri dosyalayabiliyormusunuz. Birde su kilavyenin turkcesini masil yukluyorsunuz .tesekkurler.

EREN.KAYGUSUZ

EREN.KAYGUSUZ

Üye
telefon güzel
standart kullanıcısın java olsa yeter arkadaşın dediği gibi

Üst Alt