Samsung Galaxy Ace 2 Hafıza sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace 2 Hafıza sorunu

Telefonumun Hafızası 3'e bölünmüş Kendi Hafızası + SD kart + Sistem belleği

Uygulamaları SD kart'a taşıdığım zaman sistem belleğine atıyor.SD kart'a taşmıyor.

Telefon sistem belleğini SD kart olarak görüyor.

Uygulamaların data dosyalarını da sistem belleğine indiriyor.SD kart'da sadece müzik ve fotoğraflar bulunuyor.

Doğru dürüst oyun yükleyemiyorum telefona :)

Jelly bean güncellemesinden sonra bu durum düzelir mi bilmem.

Rootsuz nasıl SD kart'a nasıl data dosyalarını taşıyabilirim ?

İyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan

Kerim.

Kerim.

Üye
oyunu oynamadigin zamanlar data dosyalarini sd karta at.oynicagin zaman kendi hafizasina at.jb ile bu dorun duzelmez ancak rootlarsan duzelir.

aleyna741852

Üye
valla benimki rootlu çok süper yaklaşık 50 uygulama var ve boş alan 60 mg ve ext3 alanı 570 mg tel 5830i

OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye
    Konu Sahibi
oyunu oynamadigin zamanlar data dosyalarini sd karta at.oynicagin zaman kendi hafizasina at.jb ile bu dorun duzelmez ancak rootlarsan duzelir.

Zaten öyle yapıyordum ama bir yere kadar :) Garantisi bitene kadar idare edecez o zaman.Başka bir çözüm bulsalar iyi olacak :)

Kerim.

Kerim.

Üye
ohoo.garantiyi bekleme hiç.zaten garantilik bir sey oldugunda unroot yaparsin.yollarsin garantiye.

OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye
    Konu Sahibi
ohoo.garantiyi bekleme hiç.zaten garantilik bir sey oldugunda unroot yaparsin.yollarsin garantiye.

Bir forumda okumuştum bir sayaç varmış unroot yapsan bile o sayaç root yapıldığını tespit ediyormuş.

javakax

Üye
ben rootladımda ext alanını nasıl kullancam hafıza kartına açdım ext ama kullanamıyorum

Ownexry

Üye
saa

Tolga3521

Tolga3521

Üye
Kardeşim ana konuda hepsi yazıyor imzamdaki linke tıkla forumda araştırmadan önce konu açmayın...

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
oneclick programi var onu dene root gerektirmez

Üst Alt