Samsung format atmak

Konu, 'Samsung' kısmında emreemre01 tarafından paylaşıldı. Okunma: 49937 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. samsung telefonlar için format..*#2767*3855# tam format

NOT:ALINTIDIR

--------------- Ekleme ---------------

Pardon Negative Nin Verdiğini Görmemiştim

2. saol

3. kapalı iken format atma olayı yokmu yaaa bir allahın kulu bilmiyormu yada yokmu böyle bir şey samsunglarda___??? :(
  4. samsung telefonlara kapalı format ben hiç duymadım dostum yukarıdaki kodla işlemi tamamlayabilirsin tam reset bende yaptım telefon daha da süper oldu tavsiye ederim bilgilerini yedeklemeyi unutma
  5. oyunlar silinir mi format atınca bu kodla
  6. yukarıda ki kodla format atmak için telefonun açık olması lazım ben zaten güvenlik kodunu kırmak için format atıyom kodu bilmediğim için telefonu açamıom o yüzden kapalı iken format atılmıyo mu samsung a
  7. çok teşekkür ederim ya samsung monte de de işe yaradı:oke:
  8. arkadaslar benim bir samsung gt-5230 var dokunmatik ekran ve fakat suan calismiyor.aciliyor ama kalibrasyonu calismiyor ona format atmak istiyorum ama usb kablo ile olmasi gerekiyor aceba yardimci olabilirmisiniz.
  9. arkadaşlar bi soru sorucaktm yeni konu açmak istemedim umarım görürsünüz..
    samsung e250 den 0.facebooka girdim. giriş ekranına mail adresimi ve şifremi girdim. her açtığımda mailimi hatırlıyor. bir türlü silemiyorum. nasıl silebilirim bilen var mı?
  10. silinmez en son hangi meille girdiysen facebookta o kalıyor orda benim ki de öyle
  11. yukarıda ki kodla format atmak için telefonun açık olması lazım ben zaten güvenlik kodunu kırmak için format atıyom kodu bilmediğim için telefonu açamıom o yüzden kapalı iken format atılmıyo mu samsung a

benim de sorunum bu arkadaşlar. bilen kimse yok mu lütfen acil yardım..
  12. benim telefon kapandı açılıyodu geri kapanıyodu kendi kendine samsung yazısı geliodu açılmıyodu telefon . En son dayanamadım firmware atmayı deneyim dedim ve oldu çalıştı teelefonum usb taktım firmware attım telefonuma yani flaşladım . TELEFON KAPALIYKEN FORMAT ATILIYOR YANİ.
  13. kardeş sayfada iken çıkış de. pc de yaptığın gibi. bide şöyle soriyim. msn de oturumu kapat dediğin gibi ona da en aşağıda çıkış yazıyo o işlemi yap hal olur inşallah...
  14. ya ben samsung s 8000 e *2767*3855# ve *2767*2878# denedim format attı ama şimdi rehbere tıklamamla telifon kapanıp açılıyor.ne yapmam lazım anlamadım.bilen vansa yardım etsin...
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. samsung Format atma sifresi

,
  2. samsung gt-c3520 format atma

,
  3. samsung c3520 format

,
  4. telefon kapalıyken format atma samsung ,
  5. samsung format atma,