Samsung format atmak

Sponsorlu Bağlantılar

emreemre01

Üye
    Konu Sahibi
Samsung format atmak
samsung telefonlar için format..*#2767*3855# tam format

NOT:ALINTIDIR

--------------- Ekleme ---------------

Pardon Negative Nin Verdiğini Görmemiştim

• Beğen
Tepkiler: muratfs41, sinirlisamsun55, must20 ve 1 kişi daha

aspıre

Üye
saol

pismycop

pismycop

Üye
kapalı iken format atma olayı yokmu yaaa bir allahın kulu bilmiyormu yada yokmu böyle bir şey samsunglarda___??? :(

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
samsung telefonlara kapalı format ben hiç duymadım dostum yukarıdaki kodla işlemi tamamlayabilirsin tam reset bende yaptım telefon daha da süper oldu tavsiye ederim bilgilerini yedeklemeyi unutma

jooot

jooot

Üye
oyunlar silinir mi format atınca bu kodla

kepopleyte

Üye
yukarıda ki kodla format atmak için telefonun açık olması lazım ben zaten güvenlik kodunu kırmak için format atıyom kodu bilmediğim için telefonu açamıom o yüzden kapalı iken format atılmıyo mu samsung a

aysedeniz

Üye
çok teşekkür ederim ya samsung monte de de işe yaradı:oke:

birdeben

Üye
arkadaslar benim bir samsung gt-5230 var dokunmatik ekran ve fakat suan calismiyor.aciliyor ama kalibrasyonu calismiyor ona format atmak istiyorum ama usb kablo ile olmasi gerekiyor aceba yardimci olabilirmisiniz.

bluwin

Üye
arkadaşlar bi soru sorucaktm yeni konu açmak istemedim umarım görürsünüz..
samsung e250 den 0.facebooka girdim. giriş ekranına mail adresimi ve şifremi girdim. her açtığımda mailimi hatırlıyor. bir türlü silemiyorum. nasıl silebilirim bilen var mı?

muratkaya25

Üye
silinmez en son hangi meille girdiysen facebookta o kalıyor orda benim ki de öyle

ardayrn

Üye
yukarıda ki kodla format atmak için telefonun açık olması lazım ben zaten güvenlik kodunu kırmak için format atıyom kodu bilmediğim için telefonu açamıom o yüzden kapalı iken format atılmıyo mu samsung a

benim de sorunum bu arkadaşlar. bilen kimse yok mu lütfen acil yardım..

king1007

Üye
benim telefon kapandı açılıyodu geri kapanıyodu kendi kendine samsung yazısı geliodu açılmıyodu telefon . En son dayanamadım firmware atmayı deneyim dedim ve oldu çalıştı teelefonum usb taktım firmware attım telefonuma yani flaşladım . TELEFON KAPALIYKEN FORMAT ATILIYOR YANİ.

sico

sico

Üye
kardeş sayfada iken çıkış de. pc de yaptığın gibi. bide şöyle soriyim. msn de oturumu kapat dediğin gibi ona da en aşağıda çıkış yazıyo o işlemi yap hal olur inşallah...

mesutgenc_61

Üye
ya ben samsung s 8000 e *2767*3855# ve *2767*2878# denedim format attı ama şimdi rehbere tıklamamla telifon kapanıp açılıyor.ne yapmam lazım anlamadım.bilen vansa yardım etsin...